mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

ubezpieczenie szyb

sylwia4012

Nowicjusz

Miasto: Kielce

Auto: Volkswagen Golf

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-25 | 21:07

Korzystacie z ubezpieczenia szyb? Jak to działa w praktyce? Ile kosztuje? Mam za sobą kosztowną wymianę przedniej szyby… I chyba nie chcę już nigdy więcej płacić za to z własnej kieszeni. Podobno można za kilkadziesiąt złotych dokupic takie ubezpieczenie? Oczywiście im bardziej rozbudowany pakiet i większa ochrona tym drożej, ale uwierzcie, że warto. Jakie jeszcze dodatkowe zakresy ochrony radzicie dokupić?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~onlineexpertcompensa

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-12-05 | 12:10

Rzeczywiście za kilkadziesiąt złotych można uzupełnić ubezpieczenie OC o ochronę szyb. Polega ona na możliwości wymiany lub naprawy uszkodzonej szyby w serwisie, z którym współpracuje ubezpieczyciel. Maksymalna wartość szkody, którą można zlikwidować w ramach polisy różni się w zależności od zakładu ubezpieczeń. Można jednak przyjąć, że ok. 3 tys. zł powinno w zupełności wystarczyć. Odnośnie innych dodatków do obowiązkowej polisy – warto zastanowić się nad pakietem assistance, NNW oraz oczywiście autocasco w wersji mini lub pełnej. Posiadanie wszystkich tych polis daje kompleksową ochronę samochodu i, co może nawet ważniejsze, zdrowia kierowcy i jego pasażerów.
Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Igor29

Nowicjusz

Miasto: Bolesławiec

Auto: Volvo V50

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-12-05 | 23:28

Ja mam za sobą już dwukrotną wymianę szyb - w dwóch różnych autach. Na szczęście drugi raz byłem już ubezpieczony i dopłaciłem jedynie 25% wartości naprawy. Nie wiem, co się teraz dzieje z tymi szybami, wciąż slyszę, że komuś szyba pęka...

~kier

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-12-28 | 21:09

To najlepiej w jakiejś multiagencji zapytać np. w cuk gdzie mają polisy wielu TU i można wybrać szerszy pakiet w korzystniejszej cenie.

~oll

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-05-01 | 10:04

Też polecam cuk. Mają polisy w korzystnych cenach.

Sklep-Kia_pl

Starszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Kia cee'd

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-11 | 14:51

Moim zdaniem to zbędne, już zamiast samego ubezpieczenia szyb wolałbym wykupić ubezpieczenie opon. Warto zastanowić się nad całym pakietem AC, czasami naprawdę sie przydaje.

www.Sklep-Kia.pl

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018