mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Zbyt małe odszkodowanie na naprawę auta

skup

Nowicjusz

skup

Miasto: Łódź

Auto: Audi A6

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-12 | 22:32

Witam, ponad rok temu (w zimę) miałem nieprzyjemne zdarzenie na drodze. Mianowicie jadąc do pracy wpadłem w poślizg i przerysowałem sobie cały bok auta (audi a6). Miałem AC i uzyskałem pieniążki na naprawę. Ale była to śmieszna wartość, ponieważ wystarczyła jedynie na drzwi a gdzie reszta... około miesiąca temu dowiedziałem się, że mogę uzyskać dodatkowe pieniążki sprzedając szkodę (kosztorys naprawczy). Na początku byłem sceptycznie nastawiony na to, lecz namówił mnie syn aby napisać, dowiedzieć się czegoś więcej. Napisałem na mail: wycena.koszt@gmail.com Następnego dnia odpisano mi przedstawiając na czym to wszystko polega. po 2 tygodniach dostałem dodatkowe 600zł. Fakt auto już dawno naprawiłem ale zawsze dodatkowe pieniążki są mile widziane. A w dodatku nic mnie to nie kosztowało a dokładnie napisać kilka maili. Moje zdanie od tamtej chwili jak można coś uzyskać to warto o to zapytać. Taka rada ode mnie. Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017