mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Czy opłaca się kupować AC?

mariusz1975

Nowicjusz

Miasto: Grudziądz

Auto: Citroen Berlingo

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-11-03 | 16:02

Kończy mi się ubezpieczenie AC i chciałem je przedłużyć u mojego ubezpieczyciela, ale jak zobaczyłem ile będzie kosztowało to aż zbladłem. Mam kilkuletni samochód i nie zgłaszałem od lat żadnej szkody. Zacząłem się zastanawiać, czy jest w takim razie w ogóle sens kupowania AC skoro jego koszt jest aż tak wysoki. nJakieś podpowiedzi w tej kwestii?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Online Ekspert Compensa

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-11-06 | 17:34

AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC. Jeżeli chciałby Pan porozmawiać na ten temat, podaję numer na infolinię naszej firmy: +48 22 501 61 00. Podaję także nasz adres e-mail: pomoc@compensa.pl.

~Rzecznik Superpolisy

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-11-08 | 12:47

Najlepiej skorzystać w takiej sytuacji z porównywarki ubezpieczeń. To nic nie kosztuje, a łatwo sprawdzić, jak duże różnice mogą być między poszczególnymi ubezpieczycielami. W szczególności dotyczy to właśnie ubezpieczenia AC. A czy warto? Proszę pamiętać, że AC to najczęściej nie tylko ochrona przed kradzieżą czy stłuczką z naszej winy - to też ochrona przed kosztami spowodowanymi przez sytuacje trudne do przewidzenia, jak np. spadające w wyniku wichury drzewo.

~mertyy

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-11-28 | 12:02

Na kalkulatorze cuk warto sobie sprawdzić gdzie można wykupić najkorzystniejsze AC

~jagiia

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-01 | 16:48

Dokładnie.Cuk ma świetny kalkulator do porównywania składek OC i AC.

~sopot

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-27 | 10:46

I do polisy otrzymuje się w cuk pakiet bezpłatnych porad prawnych.

~steff

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-03-08 | 15:03

Cuk ma też świetny kalkulator majątkowy-polisę można przez internet zamówić.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018