mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Zakup wózka widłowego

motoman5521

Młodszy motomaniak

motoman5521

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-05 | 23:49

Witam zmotoryzowanych :)nJa dziś chciałbym się Was poradzić w trochę innym temacie, a mianowicie chodzi mi o wózki widłowe do magazynu. Szukam dobrego rozwiązania, jednak nie za bardzo wiem, gdzie w Warszawie mogę liczyć na najlepsze warunki. Pomożecie?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-07 | 11:57

A masz zamiar kupić wózek czy go wynająć no i jeżeli będzie to zakup to ile możesz przeznaczyć na wydanie? Dużo łatwiej będzie nam wtedy pomóc Ci w podjęciu dobrej decyzji :)

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-10 | 18:41

W obu przypadkach dobrym wyborem będzie firma Lemarpol, ze względu na rozbudowaną ofertę wózków widłowych od najlepszych producentów zarówno nowych jak i używanych a także świetne warunki wynajmu sprzętu długo i krótkoterminowo. Nie wiem na czym dokładnie Ci zależy, ale warto abyś sprawdził ich ofertę na stronie www. i jak będziesz zainteresowany to już zadzwoń i zapytaj :)

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-16 | 14:17

Warto również dodać, że ich ogromną zaleta jest podejście do klienta, ponieważ potrafią pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu do naszych potrzeb i wymagań. Tak jak już powyżej zostało napisane oferta jest bardzo duża, także tutaj z ich pomocą możesz dobrze wybrać. Również serwis prowadzony jest rzetelnie, czyli są terminowi w realizacji, maja dobrze przygotowane stanowiska, a mechanicy mają duże doświadczenie z wózkami widłowymi. Co ważne mają od razu na miejscu wszystkie części zamienne.

motoman5521

Młodszy motomaniak

motoman5521

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-22 | 12:52

O proszę, aż dziwne że o nich wcześniej nie słyszałem. W sumie nie mam jeszcze dużych znajomości na tym rynku. Jednak już wstępnie sprawdziłem ich stronę internetową i wygląda to bardzo obiecująco. W nowym roku umówię się na spotkanie i zobaczymy czy wyniknie z tego dłuższa współpraca :)

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-09 | 09:27

No to czekamy na Twoje opinie Motoman5521 i mam nadzieję, że wszystko wyjdzie i uda Ci się uzyskać jak najlepsze warunki. Pozdrawiam ;)

Grzegorz33

Nowicjusz

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-30 | 15:14

Może ja już trochę za późno się udzielam, ale trudno się z poprzednikami nie zgodzić co do firmy Lemarpol. Świetna obsługa, serwis pracuje tak jak należy a do tego warunki wynajmu jakie nam zaoferowali były jak na tamten moment bezkonkurencyjne. Dlatego jak już to warto a nawet trzeba stawiać na marki właśnie z tak dużym doświadczeniem.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018