mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Sport

Sport

sportowe samochody

~nika

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-03 | 12:45

czy lubicie szybkie samochody?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~andrew

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-03 | 15:03

jak każdy facet ! sam nie mam jakiegoś super auta więc fajnie chociaż popatrzeć na jakichś targach, pokazach itp na szybkie fury.... chcoiaż musze przyznać ze moja dziewczyna mnie ostatnio mega zaskoczyła bo kupiłam mi voucher na przejazd sportowym ferrari na torze wyścigowym. nie wiedziałem że nawet coś takiego można kupić .... a ona znalzała jakiś autoprezent.pl czy coś podobnego i jak mi stronę pokazała to byłem mile zaskoczony czym pojadę :) bo jeszcze nie zrealizoałem tego przejazdu

mateo87

Nowicjusz

Miasto: Wrocław

Auto: Ford Mondeo

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-05 | 11:59

Cóż to za pytanie, chyba nie ma faceta, który nie lubiłby sporotwych aut i nie ślinił sie na widok co po niektórych :D

szczur50a

Nowicjusz

Miasto: Grodzisk Mazowiecki

Auto: Audi A2

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-10 | 09:14

kto by nie lubił :)

~arturro

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-15 | 10:29

uwielbiam sportowe auta :) Dlatego bardzo chciałbym pojechać na rajd polski do mikołajek w tym roku. Widziałem, że można kupić bilety na https://www.tiketto.pl/?category=10 i tak się zastanawiam czy jechać czy nie. Muszę pogadać z szefem o urlopie ale jakaś nadzieja jest. od razu bym sobie wakacje z rodzinką zrobił. A wy jedziecie?

roziom3388

Młodszy motomaniak

Miasto: Puławy

Auto: Honda Prelude

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-07-31 | 14:09

Lubicie sportowe auta ?:) Polecam stronkę http://go-racing.pl/ można pojeździć różnymi sportowymi samochodami :)

MarekWawa

Nowicjusz

Miasto: Szczecin

Auto: Ford Mondeo

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-11-02 | 10:05

Ja tak sobie myślę, że na polskich drogach najlepiej sprawdzają się terenówki. Sportowe auta średnio mi się podobają, chyba, że robi naprawdę wielkie wrażenie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018