mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Hyde Park

Hyde Park

Wypożyczalnia samochodów osobowych

rent-car-king

Nowicjusz

Miasto: Kraków

Auto: Chevrolet Captiva

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-11-21 | 14:01

Potrzebujesz wynająć samochód? A może przeprowadzasz się i potrzebujesz większego auta, by przetransportować sprzęty większych gabarytów...?nnZapraszamy do Rent Car King Kraków!nW naszej bogatej ofercie floty znajdziesz pojazd, które na pewno spełni Twoje oczekiwania.nOferujemy atrakcyjne ceny i rabaty!nMożliwość odbioru i oddania samochodu w dowolnym miejscu w Krakowie i w okolicach*.nnPonadto oferujemy bezgotówkowy wynajmem samochodów osobom poszkodowany w kolizjach - zupełnie za darmo!nPieniądze za wynajęty samochód odbierzemy od ubezpieczyciela. Ty już o nic nie będziesz się musiał martwić!nSkontaktuj się z nami: RENT CAR KING, ul. Grzegórzecka 10, Kraków, www.rent-car-king.pl

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~kierowca

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-20 | 11:42

Ja wypożyczałem kiedy w LeCar akurat w Warszawie ale wiem że maja punkty w każdym większym mieście w Polsce, dobra firma, zawsze wszystko porządnie zalatwione, auta zadbane, dobra i profesjonalna współpraca.
ZDJĘCIA AUT sa tutaj pokazane http://www.rentacarpoland.com/

~Aleks

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-31 | 12:47

Osobiście mogę polecieć wypożyczalnie CarFree. Według mnie mają konkurencyjne ceny i przede wszystkim zadbane i sprawne samochody, co sprawdziłem już niejednokrotnie.

Madzia

Nowicjusz

Miasto: Gdynia

Auto: Seat Ibiza

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-11-02 | 08:04

Ja z kolei mogę polecić Avis.Wiele razy wypożyczałam tam samochód ( głównie dla rodziny,która przylatywała do Polski na kilka dni i potrzebowała jakiegoś środku transportu). Mają tam nowe, wygodne samochody oraz przystępne ceny. Warto jest zarezerwować sobie samochód wcześniej przez internet. Wtedy jest o wiele taniej. Mają tam również ciekawe promocje weekendowe kiedy można wynająć sobie całkiem fajne auto za 100 zł za dwa dni.

~Rysiek_55

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-20 | 15:30

Jak dla mnie firma PANEK spełnia praktycznie wszystkie wymagania. Dostałem u nich swego czasu bardzo czyste, zadbane i solidne autko, które wspominam miło do teraz.

E-znaki_pl

Nowicjusz

Miasto: Tarnów

Auto: Opel Vectra

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-30 | 13:17

A ja nie mogę sie przekonać co do wypożyczenia auta, uważam ze nie jest to opłacalne, a ceny są bardzo drogie, na minus także szereg wymagań jakie trzeba spełnić.

Pozdrawiam E-znaki.pl

~Glor_100

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-25 | 22:29

No tak to zrozumiałe - nikt nie pożycza samochodu ot tak przypadkowemu człowiekowi z ulicy. Te wymagania nie są małe, ale jak się je wszystkie spełnia to można fajnie na tym wyjść. Oczywiście nieco stresu jest przy wynajmie więcej niż jeżdząc swoim, ale i tak to niezła opcja jeżeli od czasu do czasu. Mi Panek przypadł do gustu. Naprawdę konkretna marka.

carr30

Nowicjusz

Miasto: Oborniki

Auto: Chevrolet Avalanche

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-25 | 15:42

No nie jest łatwo na początku się przekonać - trochę się stresujemy, bo przywykliśmy, że auto się ma swoje, ale dziś są takie czasy, że niestety wielu ludzi decyduje sie auta nie mieć. Zwłaszcza gdy rzadziej korzystamy. Ja też z Panek korzystam i jestem zadowolony. Te kilka razy w roku jak potrzebuję samochodu i tak mi taniej wychodzi.

antoni1975

Nowicjusz

Miasto: Białystok

Auto: Audi A6

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-23 | 19:46

Jeżeli chodzi o wypożyczalnię w Białymstoku to polecam http://autowypozyczalniabialystok.pl/, dogodne warunki w przystępnej cenie.

~Rajmund Patrycki

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-24 | 17:10

z tych o dużym zasięgu ogólnopolskim zdecydowanie mogę polecić PANEK - korzystałem z ich usług kilka razy, nigdy nie było problemów. Dawali sobie rady nawet z trudnymi i niepodziewanymi sytuacjami jak zmiana moich planów w ostatniej chwili i jednak konieczność podrzucenia samochodu pod biuro.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018