mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Hyde Park

Hyde Park

Wypożyczalnia samochodów - która i gdzie?

~nick

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-30 | 07:23

Możecie mi podpowiedzieć gdzie normalny człowiek może wynająć auto w rozsądnej cenie na normalnych warunkach w Warszawie?

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~zerk

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-30 | 11:28

Poszukaj w Google - jest ich tam od pyty :)

~Borek

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-30 | 11:52

Moja rada jest taka, że jak będziesz wypożyczała to patrz na takie rzeczy jak limit dziennych km, ubezpieczenie itd.

~dolar

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-30 | 13:17

A to ma być jakieś duże auto? Czy może być małe, takie aby sprawnie poruszać się po mieście?

Jeśli auto jest potrzebne tylko dla ciebie lub ewentualnie 2 osób. Nie zamierzasz nim wozić bagaży, towaru, tabołów itd to polecam Ci np suzuki swift, chevrolet spark, forda ka lub citroena c1. Jeżeli chodzi o wypożyczalnie, to ja akurat wypożyczałem w Avis. Zawsze mają wolną furę, no i nie robią problemów przy zwrocie. Cenowo też dają radę.

~automaniak

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-02-03 | 15:25

Polecam wypożyczalnie samochodów w Warszawie - Cargarden duży wybór samochodów i niskie ceny:)

maciej102

Nowicjusz

Miasto: Olsztyn

Auto: Opel Vectra

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-06-12 | 14:12

Sprawdź Wypożyczalnię samochodówBullCar http://rentcar.olsztyn.pl - mają nowiutkie Toyoty Hybrydy - które mało palą Cena za dobę od 89 zł

BestOils

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Seat Toledo

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-18 | 07:15

Mnie najbardziej ciekawi to jak kształtują się ceny,koszt wypożyczenia takiego samochodu. Może ktoś wypowie się na ten temat i przybliży sytuacje? Bo o cenach jak dotąd nikt nie wspomniał.

Maciej123

Nowicjusz

Miasto: Poznań

Auto: Skoda Fabia

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-16 | 20:06

W rozsądnej cenie wynajmiesz w Poznaniu www.tania-wypozyczalnia.eu. Może w Wawie też mają oddział.

Disla24_pl

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Seat Toledo

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-24 | 11:11

A możesz sprecyzować co wg Ciebie dokładnie oznacza dokładnie "niska cena" ? Bo z tego co wiem to wynajem , wypożyczenie samochodu to dosyć droga opcja, prawda?

Pozdrawiam Disla24.pl

tymonek

Nowicjusz

Miasto: Łódź

Auto: Renault Clio

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-11 | 13:09

Polecam wypożyczalnię Car For You. Mają bardzo dobre oferty, działają w wielu miejscowościach w Polsce, między innymi w Gostyninie, Warszawie, Łodzi czy Kutnie.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018