mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Hyde Park

Hyde Park

Jakie auto wybrac?

~Drajwer321

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-09-18 | 23:28

Witam mam pytanko. A mianowicie za jakiś czas będę kupował swój pierwszy samochód. nAle szczerze mówiąc nie wiem co wybrać. nMianowicie potrzebuję samochodu który będzie tani w utrzymaniu. Zależy mi na sportowym wyglądzie. Oraz na tanich oraz dostępnych modyfikacjach (tuning). nChciałbym żeby autko miało sportowy styl(wygląd itd) i charakter xDnnPs: Zależy mi nad tym by to był typ 5 dzwiowy (ale nie musi), oraz konieczne tylnionapedowka (tylni napęd).

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

MotoLedy_pl

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-10-15 | 11:40

Napęd na tył nie jest dobrym wyborem dla kogoś kto szuka swojego pierwszego auta, a druga kwestia to podaj budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć na jego zakup, wtedy doradzimy już konkretne modele.

MotoLedy.pl

~karol44

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-09 | 13:23

nie ważne jakie byle by miała instalację lpg a jak nie trafisz na takie to po zakupie się od razu umawiaj na montaż lpg optima, tylko wtedy będziesz mógł jeździć gdzie chcesz i ile chcesz bez uszczerbku dla kieszeni, benzyna jest droga a spalanie przy mocniejszym silniku niemałe więc jedyna opcja która się opłaca zagazować auto i mieć spokój z wydatkami

paul4

Nowicjusz

Miasto: Poznań

Auto: Nissan 350

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-21 | 13:54

Podaj jaki masz budżet, wtedy znacznie łatwiej będzie nam coś doradzić. Auto na tył zdecydowanie nie jest dobrym połączeniem ze świeżo upieczonym kierowcą. Lepiej poszukaj czegoś na przód, pamiętaj aby sprawdzić przed zakupem numer vin - http://ktosiek.pl/darmo-sprawdzic-historie-auta-numerze-vin//, historię auta wiele używanych samochodów ma przekręcone liczniki i ukrytą przeszłość wypadkową.

PioraWycieraczek_pl

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-27 | 11:16

Tutaj pełna zgoda, auto z napędem na tył nie jest dobrą opcją na pierwszy samochód i jeżeli mam coś polecać to zdecydowanie na przód, podaj może kwotę jaką posiadasz na ten cel i wtedy doradzimy coś ze sportowym wyglądem i charakterem, Moze Laguna III GT?

PioraWycieraczek.pl

~LadneFelgi.pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-25 | 18:48

Laguna GT na pierwsze aut które ma być tani ew utrzymaniu to średni pomysl, podaj budżet ale jeżeli ma być tanio to Golf IV w sportowej wersji GTI na pewno się sprawdzi, do tego możesz wrzucić zawsze fajne felgi.

LadneFelgi.pl

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018