mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Hyde Park

Hyde Park

jaki rejestrator jazdy

~marecko

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-18 | 11:39

Niedawno zacząłem pracę jako kierowca ubera, myślałem żeby jakiś rejestrator do auta kupić, co polecacie? myślicie że jest sens brać coś co też będzie nagrywao wnętrze auta?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Barcki

Nowicjusz

Miasto: Gliwice

Auto: Fiat Punto

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-19 | 16:25

To bez sensu. Rejestrator słóży do dostarczenia dowodów w przypadku kolizji i wszelkich nieprawidłościach na drodze, a nie do rejestrowania tego, co jest wewnątrz auta. Ja mam kamerkę http://pokrowce.com/product//rejestratory-elektronika/rejestratory-truecam/1748-truecam-a6.html Wprawdzie mam ją od niedawna i dopiero zaznajamiam się z jej funkcjami dodatkowymi, ale już mogę wydać jej dobrą opinię. Zresztą moja opinia potwierdza się z opinią tych, którzy już taki model urzytkują, i dzięki którym i ja wybrałem ten model. Jeżeli chcesz dowiedzieć się szczegółów to poczytaj na stronie sklepu, w którym ten rejestrator kupiłem.

~Damian

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-05-29 | 22:30

No nie wiem czy tak bez sensu. Pomyśl np o kierowcach taksówek, ubera, autobusu. Taka kamera to także dowód dla niego w sporze z pasażerem. Moja propozycja Mikavi Pq2 Dual https://www.solve24.pl/mikavi-pq2-gps-kamera-samochodowa-dual-przod-i-wnetrze-p-2185.html.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018