mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

opony

dixi_w

Nowicjusz

Miasto: Bartoszyce

Auto: Opel Meriva

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-06-14 | 09:00

witam mam pytanko czy ten rozmiar opony 195/60 15R pasuje do Opla Merivy?bo ja mam u siebie w samochodzie orginalny rozmiar 185/60 15R prosze o jak najszysza odpowiedz Dzieki

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

kiier

Starszy motomaniak

Miasto: Wrocław

Auto: Opel Senator

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-06-14 | 09:03

Już odpisałem na Twój post w temacie:

forum.mojeauto.pl/942/13991/opel_meriva_2004_opony.html

Pozdrawiam!

~Netcar_Milosz

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-06-29 | 11:30

Jeżeli jest to wersja silnikowa 1.4 lub 1.6 74kW to szerszy rozmiar nie jest zalecany w przypadku seryjnych felg. Dodatkowo zawsze można sprawdzić wyciąg z homologacji auta w którym producent wskazuje jakie rozmiary można stosować.

olan

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Chrysler Stratus

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-13 | 13:03

Raczej nie powinno się stosować szerszych opon w tym wypadku. Sam się nad tym zastanawiałem, ale w końcu poszukałem rady u fachowców http://opony-ekspert.pl/mobilny-serwis-opon.html :) Można także kupić u nich dobre opony.

~Mikołaj

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-01 | 11:57

Szeroki wybór ma Euromaster. Myślę, że na pewno coś u nich znajdziesz co będzie Ci pasować. A do tego teraz maja promocję. Przy zakupie nowego kompletu opon BFGoodrich dostajesz 1,5 roku ubezpieczenia. Czyli popsutą opną zajmują się oni i to na własny koszt.

OponyTurbo_pl

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-18 | 10:27

Opony 15 195/65 powinny pasować do Opla Merivy , domyślam się że szukasz nowego kompletu opon zimowych, prawda? Akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy, zobacz na OponyTurbo.pl gdzie wybór jest bardzo szeroki.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018