mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

Opony kupione przez internet - gdzie?

leszek7778

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Skoda Octavia

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-12 | 12:16

Gdzie zakupie opony do Skody Felicji - straszy rocznik , zna ktoś dobry sklep w necie?nnnn_____________________________nCzujnik parkowania -> allegro ->lagopl

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

OponyImpolex

Motomaniak

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-30 | 09:26

Jeżeli chodzi o zakup opon przez internet,to uważam ze jest to bardzo dobry pomysł,raz że będziemy mieli znacznie taniej,a dwa szeroki wybór więc warto.

martin75fm

Nowicjusz

Miasto: Rybnik

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-28 | 10:04

Np opony.rybnik.pl dobre ceny i gratisowa wysyłka

~jaś

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-29 | 12:15

Ja kupuję od lat w firmie Tirendo http://www.tirendo.pl/samochodowe/. Nie ponoszę kosztów dostawy a jeśli, co się nie zdarzyło, byłbym niezadowolony mogę zwrócićtowar w ciągu 30 dni bez ponoszenia kosztów. Polecam.

Wieszal

Starszy motomaniak

Miasto: Nowy Targ

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-05-08 | 10:42

Kupowanie opon przez internet do jedno z najlepszych rozwiązań, jednak ważne jest aby potrafić rozszyfrowywać oznaczenia na oponach, aby przypadkiem później nie okazało się że opony prezentujemy sąsiadowi.

moszczut

Nowicjusz

Auto: Citroen Xsara

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-06-27 | 14:20

jak chcesz kupić w sprawdzonym miejscu to polecam autoopony.eu sam tam kupuje i jestem bardzo zadowolony z tych transakcji

~Erniu

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-02 | 14:50

Kupuję w Promo Opony dobry sklep i szybka dostawa.

langdon

Nowicjusz

Miasto: Krotoszyn

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-10 | 15:08

po czym poznac czy opona była bieżnikowana? bo coraz czesciej słusze ze jak ludzie kupuja przez neta to włąśnie bnieznikowane opony dostaja a nie jest to w opisie jasno powiedziane...

Lukson123

Nowicjusz

Miasto: Dzierżoniów

Auto: Audi 80

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-01 | 21:17

w motointegrator , mają swoje warsztaty w dużych miastach więc założą ci gratisowo

~Tomasz

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-08 | 21:29

Ostatnio zamawiałem opony na stronie Achilles o takiej samej nazwie . Polecił mi je kolega , który prowadzi warsztat samochodowy i ma o nich bardzo dobrą opinię .

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018