mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

pytanie o opony

~radek

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-01-17 | 14:29

witam panowie chce kupic opony i zlalazlem uzywane z uszkodzonym ranten opony czy warto jest takie opony kupowacc ?opona to continental 3 2011 rok i maja uszkodzony rant tak jak napisalem i latke na oponie.a drugie jakie moge kupic to fuldy z 2012 roku bez wad.i nei wiem jaki wybrac.pozrawiam

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Sklepmotonet_eu

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Volkswagen Polo

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-01-20 | 14:11

Moim zdaniem nie warto,ponieważ kupujesz już 3 sezonowe opony z uszkodzeniem,ile wydasz na naprawę? Na pewno w to miejsce byłby porządne i dwie nowe,nad tym bym sie tutaj zastanowił.

barwynieszczescia

Nowicjusz

Miasto: Myślenice

Auto: Kia cee'd

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-03 | 10:20

Tutaj masz wyszczególnione [url=http://demot.pl/page/index/title2/88/uszkodzenia-opon] uszkodzenia dyskwalifikujące opony [/url]. Pomocne będą opisy ze zdjęciami. Zwróc uwagę, czy te uszkodzonia na oponach, które rozważasz nie eliminują ich z dalszej eksploatacji.

OponyImpolex

Motomaniak

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-04 | 16:57

W te używane opony z uszkodzonym rantem raczej bym sie nie pakował bo mija się to z celem. Warto pokusić się o nowe jak np Nokian czy Toyo- na pewno znasz te firmy,chętnie pomożemy podczas wyboru.

Madamo

Młodszy motomaniak

Miasto: Słupsk

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-16 | 08:16

Mniej świadomość, że kupując opony z 2011 roku nie długo się nimi nacieszysz, bo szybko opona tracić będzie swoje właściwości i nic Ci z tego że będzą dobrej firmy. Druga sprawa kupowanie uszkodzonej opony już na wstępie daje wiele do myślenia. Opony to wbrew pozorom bardzo ważny element bezpieczeństwa wiec jeśłi nie chcesz któregoś pięknego dnia wylądować na drzewie kup nowe opony i nie szukaj dziwnych okacji.

OponyImpolex

Motomaniak

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-30 | 14:26

Zgadza si i moim zdaniem tak jak pisałem powyżej- to mija się z celem,stracisz tylko pieniądze na takie opony a przecież lepiej będzie dołożyć i kpić nowe,solidne Toyo czy NoKian.

~Driver

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-21 | 17:59

A nie lepiej kupic nowe opony??? W Euromasterze znajdziesz dobre opony w rozsądnych cenach. Teraz tez maja jakąś promocję. Kupiłem komplet opon BFGoodrich i dostałem 1,5 roku ubezpieczenia. Czyli gdy opona mi się uszkodzi to nie mam problemu, bo Euromaster się tym zajmie na własny koszt.

WojnaOpon.pl

Młodszy motomaniak

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-06-23 | 10:28

Zdecydowanie tak,najlepiej jest kupić nowe opony na które zresztą otrzymujesz gwarancję,a jeżeli nie wiesz gdzie zacząć ich szukać to zerknij na WojnaOpon.pl

BestOils

Nowicjusz

Auto: Seat Toledo

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-18 | 07:11

Pełna zgoda i również mam podobne zdanie,jeżeli kupno opon to raczej nowe na gwarancji producenta,zresztą ws klepach internetowych wybór jest szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie.

Maciek34

Nowicjusz

Miasto: Gdańsk

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-26 | 17:31

Zdecydowanie proponowałbym kupić nowe opony. Nawet tanie, ale przynajmniej wiesz, że posłużą Tobie kilka sezonów. Tutaj możesz sobie porównać bieżące ceny opon http://opony-samochodowe.sklep-outlet.pl/. Zawsze to będzie parę złotych taniej niż w większości warsztatów "na ulicy".

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018