mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

Opony 205/55R16 Poszukuję!

xelyto007

Nowicjusz

Miasto: Opole

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-14 | 14:24

Witam poszukuję opon zimowych do swojego auta, rozmiar na zimę to 205/55R16nnwaham się pomiędzy tymi oponami ktoś miał jakies doświadczenie z tymi oponkami ? nnhttp://www.opony-go.pl/opony/pokaz/8400/dunlop_sp_winter_sport_4d_205_55_16_91_hnnhttp://www.opony-go.pl/opony/pokaz/9637/pirelli_snowcontrol_serie_iii_205_55_16_91_tnnnProszę o opinię.nnPozdrawiam Xelyto

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

OponyImpolex

Motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-30 | 14:24

A zaglądałeś do nas na OponyImpolex? Jeżeli nie to naprawdę warto bo znajdziesz tam dobre,markowe opony w niższej cenie a o ich jakość nie ma się co martwić, Nokian czy Toyo to solidność i wytrzymałość.

~Roman

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-31 | 19:30

Też jeżdżę Hondą i mi w Hondzie Plaza w Wawce polecili Falkeny (nie wiem czy to opony polecane ogólnie przez importera) i jestem bardzo zadowolony z zimówek - dobrze się sprawdzają na rozjeżdżonym śniegu (co często można spotkać w mieście) i nie są głośne kiedy słonko przygrzeje.

~easy

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-30 | 22:29

Romek, czy Hondzie Plaza sprzedają te Falkeny wysyłkowo? Mają lepsze ceny niż u mnie, a czytałem trochę dobrych opinii o nich. Niestety na moich Barumach zrobił się bąbel i są nie do uratowania.

e-Autoparts_pl

Starszy motomaniak

Auto: Seat Leon

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-30 | 14:59

Opony Toyo faktycznie są bardzo dobrej jakości więc również mogę je polecić ,warte swojej ceny i posłużą przez kilka sezonów. Nawet teraz dostaniesz je taniej w sklepach internetowych.

olan

Młodszy motomaniak

Auto: Chrysler Stratus

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-28 | 00:28

Zerknij sobie na Motointegrator. Teraz wyprzedają zimową kolekcję i można wyhaczyć rewelacyjne okazje.

~Jarek

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-08 | 21:36

Zimowe oraz ostatnio letnie opony kupiłem ze strony http://www.sklepopon.com/opony/achilles . Brat wy nalazł tego producenta i sam pierwsze testował . Spisały się więc polecił i Mi te oponki i muszę przyznać , że spisują się bardzo dobrze a dodatkowo cenowo są konkurencyjne dla innych :) .

kazik77

Nowicjusz

Miasto: Ciechanów

Auto: Skoda Octavia

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-09 | 16:44

Achillesy wypadają korzystnie cenowo i w testach również nie ustępują bardziej znanym producentom. Opony dobrze sprawują się zarówno na mokrej jak i na suchej nawierzchni. Są stosunkowo ciche podczas jazdy ok 100km/h.

~Dawid

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-11 | 11:32

Ja bym Ci polecał opony BFGoodrich. Jeździłem na zimówkach, a teraz przed światami kupiłem komplet letnich i dostałem 1,5 roku ubezpieczania, jak mi się coś z nimi stanie nawet z mojej winy to Euroamaster pokrywa koszty naprawy lub wymiany na nową sztukę.

~franek

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-12 | 00:28

a ja taki rozmiar potrzebuje ale letnich. W serwisie polecano mi Prestivo PV-S1. tylko że ja nigdy nie słyszałem o takich oponach więc wolałem pierw poczytać w internecie i czegoś się dowiedzieć zanim zamontuje u siebie. Miał ktoś styczność z takimi oponami?

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018