mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

Czym się kierować wybierając opony na zimę?

~Kamilos

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-16 | 06:18

Hej wszystkim!nnCzym należy się kierować wybierając opony na zimę?

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~marjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-17 | 11:38

ceną, a dokładniej stosunkiem ceny do jakości

Wieszal

Starszy motomaniak

Miasto: Nowy Targ

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-06 | 10:49

Opony powinny być dobre jakościowo i kosztować rozsądne pieniądze, najlepiej wybierać opony renomowanych firm, tam często jakość jest na przyzwoitym poziomie.

e-Autoparts_pl

Starszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Seat Leon

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-30 | 15:01

Dokładnie tak jak pisze Przedmówca
,opony zimowe powinny charakteryzować się przede wszystkim dobrą jakością i solidnością i na tym się skup,aby posłużyły ci przez kilka sezonów. jaki budżet posiadasz na ich zakup?

arek.pytka

Nowicjusz

Miasto: Łańcut

Auto: Citroen Berlingo

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-10 | 11:16

cena nie jest najważniejsza !jakość na 1 i wszystko zależy od tego czy dużo jeżdzisz i jak jezdzisz !

~Mateusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-05-11 | 10:15

Zależy też jakiej klasy opon szukasz ale generalizując to na zimę polecam Ci opony o bieżniku kierunkowym, są ułożone w charakterystyczną jodełkę, bloki bieżnika wgryzają się w śnieg i najlepiej radzą sobie w takich warunkach pogodowych, dlatego takich opon na zime jest zdecydowana większość.

~Mateusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-05-11 | 10:21

Zależy też jakiej klasy opon szukasz ale generalizując to na zimę polecam Ci opony o bieżniku kierunkowym, są ułożone w charakterystyczną jodełkę, bloki bieżnika wgryzają się w śnieg i najlepiej radzą sobie w takich warunkach pogodowych, dlatego takich opon na zime jest zdecydowana większość.

konradradek81

Nowicjusz

Miasto: Kalisz

Auto: Kia Ceed

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-07-19 | 21:01

Parametrami, opiniami na forach, kształtem bieżnika. Ja tak zrobiłem w innej kolejności może, ale udało się kupić i wybrać, 2 sezony i gumy nadal super ;)

koreczek

Nowicjusz

Miasto: Kraków

Auto: Audi A7

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-08-14 | 21:18

ja patrze na cenę :P tzn wiadoom, opony muszą być markowe, oryginalne i z pewnego źródła. ale jak mam wybór takich samych w różnych cenach to biore tańsze ;) dlatego najczęściej zamawiam przez neta w https://tyresinternationalgroup.com/ i zawsze jestem zadowolony

~Johnny

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-08-18 | 08:50

Dobrze mieć zaufanego mechanika, ktory doradzi odpowiednie opony. Ja korzystam zawsze z serwisu Ring na Grunwaldzkiej i opony też mam od nich. Nigdy się nie zawiodłem. Mają też sklep internetowy, jakby ktoś chciał sobie zamówić.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018