mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

Wulkanizacja/serwis opon - Poznań i okolice

jarekm

Nowicjusz

Miasto: Hrubieszów

Auto: Chevrolet Equinox

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-29 | 11:27

Cześć wszystkim. Jestem z Poznania więc mam dla Was cenną wskazówkę: jeżeli będziecie gdzieś w okolicach stolicy Wielkopolski i będziecie mieli problem z oponami to śmiało możecie dzwonić po tych fachowców Chłopaki mają też serwis mobilny, więc jeżeli coś się niedobrego przydarzy na trasie to też mogą szybko podjechać. Sam korzystałem, więc mogę śmiało polecić.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Sklep-Kia_pl

Starszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Kia cee'd

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-10-01 | 11:53

A których fachowców dokładnie masz na myśli? Bo tak szczerze mówiąc to nie podałeś żadnego adresu,więc spre4cyzuj go,bo każdemu na forum na pewno się to przyda:)

Pozdrawiam Sklep-Kia.pl

~Antoni

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-03-09 | 09:53

Hmm ja tez nie za bardzo wiem o jaki serwis chodziło poprzednikowi, ale może podzielę się sowimi doświadczeniami. W październiku pojechałem wymienić oponki na zimówki do serwisu Euromaster w Biskupicach Wielkopolskich . Miejscowość - niecałe 20 km od Poznania. I bardzo byłem zadowolony ze swojego wyboru. Oponki szybko mi wymienili, wyważyli koła, a do tego serwis w rozsądnej cenie. Za niedługo szykuje się zmiana na letnie i z pewnością znowu podjadę do Euromastera w Biskupicach Wielkopolskich.

WojnaOpon.pl

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-30 | 08:42

Teraz warto pomyśleć raczej o wymienia na zimowe,można na tym zaoszczędzić kupując opony w dobrym sklepie internetowym jak WojnaOpon.pl gdzie znajdziesz same markowe komplety o wiele taniej.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018