mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

Opony używane!

~oponyuzywane.pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-08 | 10:10

[Treść posta została usunięta przez moderatora!]

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~fink10.5

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-14 | 11:42

Moim zdaniem opony używane są również dobre tak jak i nowe, jak ktoś ma mniej pieniędzy to i tak jak kupi używane opony to na nich polata kilka lat sam kupuję opony używane i mam je ok.4 lata a potem na nowo wymieniam używki

~fink10.5

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-14 | 17:29

praca chałupnicza http://webtexty.pl/wordpress/2016/09/24/jak-zarabiac-przez-internet-i-praca-chalupnicza/

Disla24_pl

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Seat Toledo

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-24 | 11:06

Nigdy nie byłem zwolennikiem kupna opon używanych, wolę dołożyć a kupić nowe na gwaranci bo przecież chodzi tutaj o nasze bezpieczeństwo, prawda? To powinno się dla nas liczyć najbardziej.

Pozdrawiam Disla24.pl

WojnaOpon.pl

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-30 | 08:49

Ja podobnie, również unikam kupna opon używanych, skoro można tylko trochę dołożyć i mieć nowe z klasy premium jak Continetal czy Nokian, tym bardziej że teraz w sklepach internetowych znajdziemy szereg ciekawych promocji i rabatów, np na WojnaOpon.pl

waRya1t

Nowicjusz

Miasto: Świdwin

Auto: Chevrolet HHR

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-09 | 14:27

Trzeba być trochę elastycznym, uważam że opony w dobrym stanie mogą jeszcze być używane. Należy oczywiście sprawdzać na bieżąco ich stan. Ale jak dla mnie warto.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018