mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

Opony Strial 601

~Tadeusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-21 | 17:49

Witam, chciałem niedługo wymienić opony. Doradzono mi w zakładzie, gdzie zawsze wymieniałem opony markę Strial. Że niby nowa u nas, ale w tej cenie dobra jakościowo. Ma ktoś z was jakieś doświadczenia.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Wixer

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-26 | 20:31

Dobrze Ci powiedział opony są świrze na rynku. Mam je u siebie i spisują się bardzo dobrze, auto bardzo dobrze na śliskiej nawierzchni, są ciche. Wydaje mi się, że warto w nie zainwestować opony są na prawdę bardzo tanie. Podejrzewam, że spowodowane jest to tym, że dopiero weszły na rynek i producenci chcą się troszkę na niego wbić dlatego warto to wykorzystać.

~Tadeusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-29 | 17:30

OK, to już trochę wiem. Opony zawsze zmieniam od lat u tego samego gościa. Więc źle by mi nie polecał. Ale z tą marką spotkałem się pierwszy raz, to chciałem sobie sprawdzić. Także niedługo pewnie założę tego Striala.

~Wixer

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-07 | 17:47

Śmiało zakładaj. Nie ma co się bać czegoś nowego, opony przeszły testy bezpieczeństwa więc krzywda CI się nie stanie.

OponyTurbo_pl

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-18 | 10:25

Tak na dobrą sprawę to nie musisz ograniczać się do jednej firmy,w sklepach internetowych znajdziesz szeroki wybór opon klasy premium, czyli tym samym bezpieczne i bardzo dobre jakościowo w niższej cenie. Chętnie doradzimy na OponyTurbo.pl warto zerknąć.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018