mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

jakie opony do Jeepa Comandera 245/65 R17

~Adrei

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-23 | 17:59

Witam, ostatnio stałem się nabywcą Jeepa Comandera i przydałoby się wymienić mu opony, bo te co były to już do niczego się nie nadają. Ma ktoś jakiś pomysł, żeby opona była wytrzymała i dawała radę w każdych warunkach?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

OponyTurbo_pl

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-27 | 12:19

Rozmiar opony to 245/65 R17, więc nie będzie żadnego problemu aby je dopasować i znaleźć odpowiednią firmę, tylko może najpierw podaj jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ich zakup. Szeroki wybór znajdziesz na OponyTurbo.pl

~Adrei

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-03 | 20:17

Myślałem nawet do 1800 zł za komplet, bo chciałbym autem pojeździć kilka ładnych lat, a uważam że dobre opony to podstawa. Patrzyłem na różne opony na oponeo i podobnych stronach. Kilku faworytów już mam, ciekaw jestem podpowiedzi czy pokryją się z moimi typami

~Michał

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-22 | 18:26

Jak masz Jeepa to załóż sobie Geolandary G015 od Yokohamy i będziesz miał spokój na lata. Cenowo się spokojnie zmieścisz, a opony to klasa premium. Do tego całoroczne, więc na każde warunki. Jak już wcześniej jeździłeś terenówkami to będziesz znał tą markę i opinie o niej

~Adrei

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-29 | 18:53

No tak myślałem właśnie o Geolandarach, patrzylem też na Goodrich i Toyo. Ale chyba ostatecznie wybiorę Geolandary. Cena niższa a lepsze parametry. No i fakt słyszałem o nich, już wcześniej. Dzięki

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018