mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

opony zimowe

~sanches

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-11-29 | 15:04

Witam jestem młodym człowiekiem jeszcze nie znającym sie na samochodach ale posiadającym małe stare autko, nadchodzi zima a wraz z nia trzeba zmienic opony na zimowe i posiadam tak owe 4 opony ale w jedej poszedl drut jakis wiec musze kupic 2 jakies używane opony 2 dobre maja wymiare 145/80r13 75q i moje pytanie jest takie czy musza to byc opony koniecznie o takich samych parametrach czy moga sie roznic jesli tak to o ile oraz jakie powino byc ciesnienie opon w samochodzie moj samochod to ford fiesta 1.3 50km 96r

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

szymik

Nowicjusz

szymik

Miasto: Bielsko-Biała

Auto: BMW Z3

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-05 | 11:22

Na jednej osi opony powinny być takie same, nie mogą się różnić. Możesz mieć np. z przodu inną markę a z tyłu inną. Ale rozmiarami muszą być takie same.

konradradek81

Nowicjusz

konradradek81

Miasto: Kalisz

Auto: Kia Ceed

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-07 | 22:08

Kolego na jednej osi musisz mieć ten sam rozmiar i ten sam model opony, rok produkcji na szczęście nie ma znaczenia. Także na aucie możesz mieć dwa komplety opon różnych modeli opon. Inaczej dostaniesz mandat, a co gorsze nie jest to bezpieczne dla samego Ciebie.

~łuki

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-26 | 18:44

Ja również kupując opony, nie miałem pojęcia na co zwrócić uwagę i jak je odpowiadnio dobrać. Czasami warto sięgnąć rady u specjalistów. Ja zamawiałem zimówki z logistykaopon.pl, tam eksperci pomogli mi je dobrać. Wszystko działa i śmiga.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018