mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

marektarnow Nowicjusz

Miasto: Biała Podlaska

Auto: Mercedes Klasa V

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Volkswagen Garbus w wersji cabrio do złożenia

2014-03-26 | 12:19

Witam,nzakładam temacik dla tych, którzy lubią spędzać wolny czas na składaniu klasycznych modeli samochodów. Głównie interesuje mnie Volkswagen Garbus w wersji cabrio, który właśnie ukazuje się w kioskach. W tym miejscu można obejrzeć film promujacy tą kolekcję: http://www.youtube.com/watch?v=PH2p6i3EDB0 nCo sądzicie? Ktoś może składa?nA może ktoś składa inny model, np. Warszawę?

Volkswagen Garbus w wersji cabrio do złożenia

2014-03-26 | 12:18

Witam,nzakładam temacik dla tych, którzy lubią spędzać wolny czas na składaniu klasycznych modeli samochodów. Głównie interesuje mnie Volkswagen Garbus w wersji cabrio, który właśnie ukazuje się w kioskach. W tym miejscu można obejrzeć film promujacy tą kolekcję: http://www.youtube.com/watch?v=PH2p6i3EDB0 nCo sądzicie? Ktoś może składa?nA może ktoś składa inny model, np. Warszawę?

rozładowywanie akumulatora w audi 80

2014-02-25 | 12:55

Miałem to samo, tylko w fiacie bravo kiedyś. Coś nie halo z alternatorem, u mnie czasem rwało też pasek, masakra była.

Brak kar za brak OC

2009-06-18 | 16:28

Panowie, jest jedno ale... Tu macie tekst z innego artykułu w tym temacie: ?Póki co, nie warto jednak ryzykować jazdy bez OC, bo pozostaje inna istotna sankcja. Otóż Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, który wypłaca za nieubezpieczonego kierowcę odszkodowanie poszkodowanemu, ma prawo żądać zwrotu wypłaconych kwot. Rocznie zbiera w ten sposób 13 - 14 mln zł od prawie 2 tys. osób, a obciążenia pojedynczych kierowców sięgają nawet 200 tys. zł - czytamy w publikacji "Gazety Prawnej".?
ja tam bym więc lepiej nie ryzykował, tym bardziej że teraz naprawdę tanio można OC wykupić, zwłaszcza w directach.

Zniżki w ubezpieczeniach

2009-05-26 | 17:01

Witam koledzy, stoję przed ciężkim wyborem ubezpieczenia dla mojej 124 z 1995 roku . Silnik mam 2,0, znizek 30%. Możecie sie pochwalić ile wy płacicie za OC? Chyba nie musze pisac, ze zalezy mi na czyms tanim. Pozdrawiam.

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018