mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

Kris54481 Nowicjusz

Miasto: Kołobrzeg

Auto: Ford Mondeo

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Lepsze opony/nowe/założyć na tył czy przód

2013-01-24 | 23:33

Ale śmieszne,długo nad tym myślałeś?

Czy trafiłem na wymarłe forum??

2012-11-28 | 00:55

Kilka dni temu zadałem pytanie/co przejrzeć w 15 letnim Fordzie?/ i jestem zdumiony kompletnym brakiem odpowiedzi.Liczyłem na kilka prostych porad,a tu nic.Proszę o uwagi na w/w temat.Miałem nadzieję na to,że odezwie się kilka osób znających się na rzeczy.
W dalszym ciągu proszę o porady.....

Co przejrzeć w 15 letnim Fordzie przed długą zimową podróżą

2012-11-21 | 11:03

Witam,proszę o poradę co należałoby sprawdzić w 15 letnim Fordzie Mondeo 1.8TD przed długim wyjazdem w grudniu.Do pokonania mam ok 2000 km.Dodam,że auto jest na co dzień użytkowane i nie sprawia kłopotów.Proszę o poradę na co zwrócić szczególną uwagę przygotowując auto do podróży w trudnych,być może zimowych warunkach.

Lepsze opony/nowe/założyć na tył czy przód

2012-11-21 | 00:23

Witam,mam z pozoru łatwe pytanie.Wczoraj wymieniałem e serwisie opony na zimowe,miałem dwie używane i kupiłem dwie nowe.Pan,który dokonywał wymiany zadał mi pytanie nowe na tył? Zdziwiłem się bardzo,bo wiedziałem od zawsze,że lepsze opony daje się na przód.Pan natomiast twierdził,że był na szkoleniu i wie,że nowe powinny być założone na tył.Dodał także,że jeździł na szkoleniu samochodami i wie,że nowe opony powinny być z tyłu.Ja oczywiście zleciłem założenie nowych opon na przód,ponieważ mam auto z napędem na przednią oś.Co Wy o tym sądzicie?

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018