mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

gaua Nowicjusz

Miasto: Poznań

Auto: Hyundai ix35

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Homologacja - podłokietnik

2014-05-02 | 14:47

W ix35 z homologacją na środku tylnej kanapy zamocowana jest przegroda, która ma zrobić z samochodu pojazd 4 osobowy. Oprócz ograniczenia liczny pasażerów utrudnia podróżowanie tym, którzy się zmieszczą. nCzy komuś udało się skutecznie pozbyć tej "poduchy"? nOrientujecie się, czy jej likwidacja może nieść za sobą jakieś konsekwencje w odliczaniu VATu? Wiem, że kratki nie można demontować, i nie mam nic do niej. W końcu świadomie wybrałem samochód "z kratką", ale ta poducha to już trochę przesada.

Automatyczne blokowanie drzwi

2014-04-19 | 00:56

Witam, mam ix35 wersję COMFORT i od pewnego czasu drzwi przestały mi się automatycznie blokować podczas jazdy. Zastanawiam się czy coś się zepsuło, czy może nieświadomie wyłączyłem jakoś blokowanie drzwi. W instrukcji nie znalazłem przydatnych informacji dla wersji COMFORT. Jedynie w wersji z wyświetlaczem LCD w licznikach piszą, że jest możliwość wyłączenia tej blokady. nCzy ktoś mógłby podpowiedzieć jak wł/wył. się automatyczną blokadę drzwi w wersji bez LCD w licznikach?

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018