mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

motoman5521 Motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Gdzie szukać aut używanych?

2016-11-19 | 15:16

Według mnie jedną z najlepszych opcji na samochód używany jest Honda Civic. Ja kupiłem Lifestyle w HondaPlaza bo oprócz nowych mają również samochody używane i przyjmują w rozliczeniu również stare. Samochód przygotowany jest bardzo dobrze, z przeprowadzony na 47 punktach kontrolnych oraz z gwarancją legalności. Dlatego ja właśnie byłem za tym aby wybrać sprawdzone miejsca zakupu.

Serwis opon w Poznaniu

2016-11-15 | 17:15

Robertin31 też serwisuję u nich opony oraz ostatnio robiłem u nich rozrząd. Jestem zawsze zadowolony przede wszystkim ze względu na ceny, które oferują ale również fajną obsługę. Opony naprawiają za ok 40zł netto i mają też hotel dla opon na cały sezon za niewielkie pieniądze.

honda serwis

2016-09-23 | 08:35

Witam! Szukam dobrego serwisu w Warszawie Hondy. Czy macie może sprawdzone punkty, gdzie uzyskam fachową pomoc i nie przepłacę ?

instalować czy nie

2014-08-03 | 12:34

No to zakładaj :) i napisz jeszcze kiedyś jak instalacja się spisuje. Pozdrawiam :)

instalować czy nie

2014-07-24 | 13:47

Lepiej trochę więcej zapłacić i nawet dalej podjechać, ale mieć pewność i być zadowolonym :)

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018