mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

Paman Nowicjusz

Miasto: Malbork

Auto: Smart fortwo

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Cena turbosprężarki

2016-06-16 | 11:34

Witam serdecznie forumowiczów. Mam do naprawy turbosprężarkę. Turbosprężarka mocno dymiła na czarno, ale też świszczała. Mam pytanie jaka jest cena turbosprężarki nowej albo jaka jest cena turbosprężarki regenerowanej? Nie wiem co może być przyczyną uszkodzenia. Napiszcie proszę co lepiej: kupić nową czy regenerować starą turbinę? Pozdrawiam

Smart Fortwo: Regeneracja pomp wtryskowych Szczecin

2015-09-14 | 13:49

Cześć wszystkim!nNa wstępie może wyjaśnię na czym polega problem z moim Smartem. Samochód zaczął dymić a jadąc w trasie zdarza się, że zapala się kontrolka świec żarowych. Wyczytałem na różnych portalach że to oznacza albo spalone świece żarowe albo problemy z wtryskiwaczami. Postanowiłem na własną rękę poszukać jakiegoś serwisu, który podjąłby się diagnostyki auta. Trafiłem do warsztatu, który oznajmił że wina może leżeć także po stronie pompy wysokiego ciśnienia. Znalazłem firmę w Szczecinie, która podobno przeprowadza regenerację pomp wtryskowych na oryginalnych częściach. Boję się tylko że cena za taką naprawę przekroczy koszt samej pompy.. Czy ktoś z was miał podobne problemy ze Smartem? Silnik to 0.8 CDI.

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018