mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

Robertin31 Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Serwis opon w Poznaniu

2016-11-11 | 20:51

Witam ! Ja na szczęscie zdążyłem i opony wymieniłem w Auto Centrum Baranowski, bo z tego co wiem maja najniższe ceny w Poznaniu na opony a także montaż i wyważenie, bo kosztowało mnie to jedynie 60zł za komplet opon na felgi stalowe. Mają też przechowalnie opon l felg przez cały sezon jeżeli nie masz gdzie wsadzić letnich ;)

Gdzie szukać aut używanych?

2016-10-12 | 07:43

W przypadku gdy chcesz mieć pewność co do stanu technicznego każdego elementu czy ewentualnych usterek blacharsko-lakierniczych to sprawdź HondaPlaza. Przy zakupie można otrzymać wydruk ze ścieżki diagnostycznej do wglądu oraz szczegółową informację na temat ewentualnych napraw blacharsko - lakierniczych. W trakcie trwającej 6 miesięcznej gwarancji: części mechaniczne, elektryczne i inne nią objęte, zostaną bezpłatnie naprawione lub wymienione. Mnie takie warunki przyciągnęły ;)

honda serwis

2016-09-24 | 17:56

Cześć :) Ja swój samochód serwisuję w Hondaplaza. Mają świetnych fachowców, wszystko robione w terminie i w dobrej cenie. Samochód od nich wyjdzie na prawdę zadbany, a dodatkowo oferują nawet całodobową pomoc drogową w całym kraju. Bez obaw możesz sprawdzić .

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018