mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

kosma Nowicjusz

Miasto: Kraków

Auto: Audi Q5

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Wolny czas

2016-10-17 | 12:33

Cześć.
Smutne jest to, że nie wiesz co zrobić z nadmiarem wolnego czasu. Zainwestuj w jakąś pasję, która sprawi, że czas zemdleje na dłużej.
Pozdrawiam.

Studia

2016-10-17 | 12:26

Cześć.
Zawsze warto inwestować w siebie i swoją przyszłość! Aktualnie najbardziej pożądane kierunki na rynku racy to logistyka, public relations, informatyka i wszystko co z programowaniem i grafiką związane. Niczym nie ryzykujesz poza gwarancją lepszej przyszłości.
Powodzenia!!!

Uzależniony od sportu

2016-10-10 | 13:42

Cześć.nJestem klasycznym przypadkiem uzależnionym od aktywności fizycznej- piłka nożna, koszykówka, bieganie i to nie tylko na krótkich dystansach. Wysiedzieć jestem w stanie tylko za kółkiem a tak to czuję wewnętrzny przymus poruszania.nCzy ktoś ma podobnie?nPozdrawiam.

Jesteś fanem sportu?

2016-10-07 | 14:16

Cześć.
Nie tyle jestem fanem co jestem wręcz uzależniony od sportu. Piłka nożna, tenis, siatkówka, pływanie- wszystko co związane z jakąś formą aktywności. Oglądam, uprawiam nałogowo i dobrze mi z tym:).
Pozdrawiam.

Pierwszy samochód

2016-10-07 | 14:10

Cześć
Jeżeli pierwszy samochód to musi to być Golf- będziesz po latach wspominał z sentymentem ciepłym.
Pozdrawiam.

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018