mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Jak to jest z tą awaryjnością Toyoty?

~mateo

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-28 | 11:43

mam toyotkę corollę już z pięć lat (2001 rocznik) i jak na razie gra gitara :))) a co do akcji serwisowych, o jendych sie mówi a o innych wogóle

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~dżeju

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-28 | 11:48

toyota ma przeciętne auta, ale od różnych znajomych co to mają toyoty, raczej pozytywne slysze opinie o awaryjności

~robak

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-28 | 14:15

wszystkie nowe auta się psują, Toyota tu nie jset lepsza ani gorsza od innych, tak uwazam i basta

~komentator

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-28 | 16:15

co ten artykul mial na celu? czyzby redakcja probowala wkrasc sie w laski ktoregos z koncernow? malo wiarygodne...

~bbb

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-29 | 22:13

ilość niestety nie idzie w parze z jakością, przy rocznej sprzedaży na poziomie 8-9 mln aut, kilkadziesiąt czy kilkasettysięczna akcja serwisowa to niewielka strata dla koncernu

~pixi

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-30 | 22:03

ja mimo wszystko wciąż uważam że toyota jest jedną z najmniej awaryjnych marek, a to że robią takie duże akcje serwisowe, to efekt tego że wyprzedzili General Motors pod względem sprzedazy i teraz amerykanie próbują na siłę wszystkim pokazać, jakie to japońskie toyote są bleee. Zauważcie że większość tych akcji zaczyna się w USA, jacyś niby klienci toyot zgłaszają usterki i stąd konieczność wzywania do serwisów. Nie zdziwiłbym się gdyby wyszło na to, że to podstawienie ludzie GM zgłaszali takie usterki

~sdf

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-31 | 00:16

Mateo, akurat dla Toyoty to jest nowość, że organizuje akcje serwisowe. Jeszcze niedawno firma stosowała politykę GM sprzed lat - odszkodowania dla rodzin ofiar wypadków są tańsze od akcji serwisowych.

~wojtek

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-02-03 | 07:49

posiadamy Yarisa z 2004. przebieg może niewielki bo ponad 70 tys., ale faktycznie autko jest bezawaryjne, a i wizualnie nie widać oznak starzenia się.

~marek

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-02-05 | 00:07

To ja was pobije, mam Jarka 2004 i juz wykrecilem nim 198tys. - z punktu widzenie niezawodnosci AUTO CUDO, nawet tlumiki wygladaja jak nowe. A jak jade na wymiane oleju to nikt nie wierzy ze silnik juz tyle przelecial - suchutki. Kolejny moj zakup to TOYOTA na 100%, niech Niemcy i Amerykanie placza, a ja bede jezdzil i nie martwil sie o telefon do laweciarz.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021