mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Opony zimowe - czy, jakie i kiedy?

~kwas

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-16 | 13:09

rozsądnie, ja mam dwa auta, jedno tylko do miasta i rzadko nim jeżdzę i od początku nigdy nie miałem zimówek, jak mocniej posypie biorę drugie na zimowych hehe

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-17 | 16:15

@kwas^ no, no sprytna z ciebie bestia :)

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-17 | 16:19

Żadna etykieta nie mówi jak opona zachowuje się na śniegu i oblodzonej powieszani.

KIMCarSerwis

Nowicjusz

KIMCarSerwis

Miasto: Kraków

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-19 | 09:27

Witam na forum. Jeżeli do tej pory nie miałeś zimówek,to najwyższy czas pomyśleć o ich zakupie,ponieważ w ten sposób znacznie poprawisz komfort jazdy zimą i też zwiększysz bezpieczeństwo na drodze. To bardzo ważna sprawa,nie można z tym zwlekać.

lolek112

Nowicjusz

lolek112

Miasto: Mława

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-20 | 22:39

Opony zimowe zakładamy jak spadną pierwsze śniegi - chociaż sporo osób mówi, że przy -5 powinno się je założyć.

lolek112

Nowicjusz

lolek112

Miasto: Mława

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-20 | 22:41

http://www.oponyzimowepromocja.pl Ja kupuje tutaj bo dobre i tanie :P

~1958krzysiek

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-21 | 08:11

Zapisano w artykule, że: w przypadku opon zimowych i temperatur powyżej 8 st. C " ... ryzyka nie ma, może poza nieco szybszym zużywaniem się opon ...". Sprawa rzeczywiście dotyczy kosztów. Z mojej wiedzy opartej na artykułach prasowych oraz innych informacjach wynika, że 9 na 10 kierowców w Polsce wymienia opony. Wobec tego PROBLEMU czy wymieniać nie ma. Jest tylko problem kiedy, ponieważ dotyczy kosztów. I dlatego ta grupa debilnych posłów chcąca wprowadzić NAKAZ wymiany w określonym okresie żyje już poza nami - normalnymi obywatelami i powinna wrócić do domu. Z diet poselskich to oni nawet mogą wymieniać opony na wiosenne i jesienne., I niech to robią, ale naszymi pieniędzmi - wielokrotnie niższymi od ich uposażeń - niech lepiej nie dysponują aż do tego stopnia. Ja wymieniam opony oglądając prognozy pogody i kalkulując kiedy mi się to opłaci. Wypadki przez brak opon zimowych nie są dla mnie absolutną atrakcją - a tak wydaje się tym debilom, że trzeba mnie zmusić do wymiany w październiku, a nie np. dzisiaj tj. 21 listopada - bo tak oni widzą zimę w Polsce. Wyjdźcie debile z tych ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeń i samochodów za które nie płacicie, zacznijcie zarabiać jak normalny człowiek - i wtedy twórzcie nakazy, zakazy i kary.

olapomocny

Nowicjusz

olapomocny

Miasto: Gdańsk

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-27 | 01:14

w naszym przypadku mimo że jeszcze nie ma śniegu , juz cała flota ma opony zimowe prowadzimy wypożyczalnie samochodów w Gdańsku i lepiej żeby klient nie był zaskoczony aurą

olapomocny

Nowicjusz

olapomocny

Miasto: Gdańsk

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-27 | 01:15

w naszym przypadku mimo że jeszcze nie ma śniegu , juz cała flota ma opony zimowe prowadzimy wypożyczalnie samochodów w Gdańsku i lepiej żeby klient nie był zaskoczony aurą http://www.expres-auto.pl

e-Autoparts_pl

Starszy motomaniak

e-Autoparts_pl

Miasto: Warszawa

Auto: Seat Leon

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-29 | 13:36

Jakie to juz kwestia indywidualna zależna od budżetu czy chociażby przekonania do danej marki,firmy opon. Kiedy- najlepiej przed zimą,teraz mamy na to ostatni dzwonek.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021