mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Porady mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Gdzie kupić samochód używany?

~ferdek

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-22 | 13:45

Gdzie kupić? Polecam serdecznie od J&J Group, ze względu na bardzo dobry stan samochodów (tylko 2-5 letnie, nie proponują staroci), możliwość nabycia z dotacją oraz minimum formalności. Można na formę albo indywidualnie. Jako, że mam działalność, zdecydowałem się na firmę, lecz wystarczy mieć jakiekolwiek źródło stałych dochodów. Dotacja natomiast jest za to, że po wybraniu auta jeździsz z reklamą przez parę lat (pojazd zostaje oklejony), 600 zł miesięcznie, także jakby się dostało za darmo, bo tyle wystarcza na spłatę raty:)

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Wojciech

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-28 | 11:27

Ja zawsze szukam ogłoszeń w internecie, olx czy allegro ostatnio znalazłem fajny portal kupGO.pl, napewno odradzam kupno auta w komisie samochodowym.

~albert33

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-11-22 | 22:26

Teraz jak kupiłem BMW 5 juz nie godze sie na takie podrzedne warsztaciki tylko jak juz to zostawiam w Autoreducie,bo tu przynajmniej wiem ze chłopaki znaja sie na robocie i jeszcze jakoś licza taniej za usługę niż w autoryzowanym warsztacie

~maciek234

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-12-11 | 21:08

hej, spróbuj na http://odkupuj.pl/ - moi znajomi na tym portalu znaleźli swoje obecne auto :)

Bazyl34

Młodszy motomaniak

Bazyl34

Miasto: Warszawa

Auto: Mercedes Klasa B

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-01-05 | 15:07

Kupno używanego auta to zawsze ryzyko. Nieważne czy z komisu, czy prywatnie od kogoś, to przed zakupem dobrze by było gruntownie przetestować wraz z zaznajomionym mechanikiem.

~klemens_45

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-21 | 22:40

Nie opłaca się kupować używanego samochodu. No chyba, że prywatnie, to może jeszcze tak. Ja kiedyś sprowadzałem samochód do celów służbowych, ale okazało się później, że wywaliłem na niego w sumie więcej kasy niż chciałem. Teraz zdecydowałem się na wynajem auta służbowego w Panek i przez dwa lata płacę, a później na kolejną umowę mam nowe auto więc tak naprawdę, co krótki czas jeżdżę nowym samochodem. Z wypożyczalni jestem bardzo zadowolony.

Disla24_pl

Młodszy motomaniak

Disla24_pl

Miasto: Warszawa

Auto: Seat Toledo

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-24 | 10:50

Można spokojnie kupić dobry używany samochód, tylko trzeba się mocno naszukać aby wybrać coś naprawdę uczciwego co nas nie rozczaruje, pamiętajmy też że mało kogo stać na zakup nowego auta prosto z salonu, przeciętny wiek samochodu w Polsce to 10 lat.

Pozdrawiam Disla24.pl

~grin

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-01 | 22:18

Trzeba się naprawdę dobrze zastanowić, zanim się kupi. Sprzedawcy mają swoje sztuczki: https://www.youtube.com/watch?v=Zuc7zlL5bFk

AdamskiJan

Nowicjusz

AdamskiJan

Miasto: Bydgoszcz

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-02 | 08:11

Używane samochody można kupić, na giełdzie, w komisach lub od osób polecanych możliwości jest bardzo wiele.

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-02 | 12:45

Na pewno już "ferdek" ten samochód kupił.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020