mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Porady mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Zestaw naprawczy opon zamiast zapasu bądź dojazdówki

~Mat

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-23 | 16:47

Jeżdżę dużo za granicę i tylko raz miałem przypadek, że opona została przebita. Wtedy miałem zapas. Teraz jeżdżę z zestawem naprawczym, dodatkowo uzupełnionym o pomoc assistance na drodze. Jak dotąd, mając opony w dobrym stanie nie musiałem korzystać z obu "pomocników". Miejsca w bagażniku mam więcej, poza tym nie kupuję 5, a 4 koła, a czasem i koło zapasowe nie spełnia swojego zadania, bo się rozszczelnia, bądź wentyl przepuszcza od nieużywania i jest "kapeć" - niespodzianka kiedy jest potrzeba. W drugim aucie wożę jednak zapas, bo ma napęd 4x4 więc koło i opona, o tym samym rozmiarze, są potrzebne...

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~maxxymilian

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-26 | 10:36

Też mam zestaw naprawczy w aucie bez zapasu, tak juz był kupiony ( chevrolet orlando) i szczerze to moje pierwsze takie auto no ale cóż, nowoczesność, Może to i wygodniejsze, nie wiem, nie korzystałem i obym nie musiał
ale takich zestawów naprawczych to teraz na każdym kroku - producenci dbają żeby szybko i łatwo coś zakleić, naprawić
Ktos pisał tu o sklepie h-shop.pl
Przejrzałem i faktycznie i zestawy do zaklejenia dachu w cabrio i do szyby jak idzie pęknięcie i do plandeki, namiotu - wszystko gotowce i do zrobienia nawet na trasie w kilka minut , waro o takich rzeczach wiedzieć a nawet pytanie czy nie mieć na wszelki wypadek, choćby takiego do szyb

~Wolek

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-22 | 11:16

ja zawsze wożę ze sobą K2 Tire Doctor i nie raz mi pomógł http://bit.ly/4372_K2_Tire_Doktor

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020