mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Konkurs - Wygraj skuter Piaggio Vespa 5

sabina123

Nowicjusz

sabina123

Miasto: Łobez

Auto: Volkswagen Lupo

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-05-11 | 01:27

Witam :)nnJest to mój pierwszy post, więc przydałoby się przedstawić - na imię mam Sabina, mieszkam w zachodniopomorskim i jeżdżę Kawasaki KMX 125nnBuszując po internecie natrafiłam na konkurs, w którym do wygrania jest skuter Vespy. Kawa nie nadaje się do jazdy po ulicach, więc taka maszyna przydałaby mi się :)nnZaraz posypią się posty, że oszustwo itd. Otóż nie, konkurs jest organizowany przez stronę, która jest przeze mnie sprawdzona i wygrałam tam już XBOX'a 360. Jakby ktoś chciał link do tej strony, to proszę o wiadomość na pw.nnWracając do konkursu, jak to oczywiście bywa im więcej osób do konkursu zaprosimy, tym większa szansa na wygraną (stąd moje konto na tym forum i ten post). Nie będę kłamać, że ktoś bez powodu robi konkurs, bo ma za dużo pieniędzy... Przy zapisywaniu się do konkursu trzeba wysłać jednorazowy SMS. Jednak strona organizująca nie reklamuje się zbytnio, więc ma "zamknięte" grono użytkowników, stąd dosyć duża szansa na wygraną. A większość uczestników jest tam dla szansy na wygranie XBOXa itd., z większością tych ludzi rozmawiałam, więc wiem, że na tym konkursie jest naprawdę mało osób. Nie jest to jednorazowy konkurs, tylko gdy jeden skuter znajdzie swojego właściciela, to na jego miejsce trafia drugi i jest tak jakby druga edycja konkursu :)nnKonkurs dostępny tutaj: http://kfd.pl/s/56s7 (po wejściu w link należy poczekać 5 sekund i zostaniecie przeniesieni do konkursu)nnJak wspominałam warto spróbować, gdyż sama już raz wygrałam na tej stronie,a udział brałam w dwóch konkursach (ten jest trzeci)nnPozdrawiam :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-05-11 | 20:42

Lubię konkursy, tylko zapomniałaś podać ile kosztuje sms.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021