mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Porady mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Bezpieczny wyjazd na wakacje

~Wojtek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-27 | 20:06

Warto też zadbać o bezpieczny fotelik dla dziecka. My z żoną fajny fotelik znaleźliśmy na stronie fotelikiwarszawa. Tam jest na prawdę spory wybór bezpiecznych fotelików od różnych producnetów, no i świetna obsługa, która podpowiada jaki fotelik będzie najlepszy dla malcha ;)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Jarek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-30 | 11:44

Od kiedy zaczęliśmy jeżdzić z dziećmi to szczególnie sprawdzam czy wszystko gra w aucie, a że brat ma warsztat to bez problemu go obejrzy. Jak na razie nie zdarzyły mi się poważne usterki. Na wakację jeźdzę bez obaw. A co najważniejsze w rav4 mamy duży bagażnik, zabawki dzieciaków jak i nasze walizki mieszczą się bez problemów.

~Wojciech

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-08-02 | 17:22

Podjechałem do swojego szwagra sprawdził mi czy wszystko w porządku z moim korando i okazało się że bez problemu mogę jechać w drogę

~metk

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-08-22 | 14:35

ja bylem przed jazdą w ASO forda, sprawdziłem czy wszystko jest ok i przy okazji załapałem sie na promocję akcesoriów do auta, kupilem w końcu bagażnik i hak holowniczy, nidy nie wiadomo kiedy może się przydać

~mariolla

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-08-31 | 12:28

My wzięliśmy z aso uchwyt na rowery, w końcu, myślałam, ze się tego nie doczekam, więc fajnie, ze zrobili te promocje na akcesoria.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018