mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

System Flotman - opinie

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-10 | 08:56

Czy słyszeliście już może o systemie Flotman, ponieważ planuję właśnie rozwój w swojej firmie transportowej i chciałbym zadbać Was czy wybór takiego systemu jest odpowiedni? Jeżeli tak to jakie dodatkowe zalety oprócz monitoringu GPS możecie mi przedstawić z własnego doświadczenia?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-11 | 09:45

Jak najbardziej słyszałem i mogę śmiało powiedzieć, ze jest to na pewno jeden z najlepszych systemów jeżeli chodzi o monitoring GPS, ale jednocześnie możliwość kontroli zużycia paliwa, czy w samochodach ciężarowych również automatyczny system alarmowy jeżeli np. strefa ładunkowa zostanie otwarta bez autoryzacji. Nie zacina oraz nie traci łączności, także my z nim nie mamy żadnych problemów a tylko możemy cieszyć się oszczędnościami i łatwiejszym ogarnianiem logistyki.

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-15 | 13:03

Ja już ponad dwa lata temu wprowadziłem do naszej firmy system Flotman, który naprawdę fajnie się sprawuje jednocześnie dając nam duże oszczędności w perspektywie tych lat. Do tego odciąża nas od wielu zadań dzięki czemu możemy skupić się na ważniejszych sprawach a później wygenerować automatyczne raporty.

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-18 | 10:01

No tak jeżeli zależy nam na dobrej jakości, braku problemów z łącznością itd. to warto stawiać tylko na rozwiązania sprawdzone które są długo na rynku, ponieważ stale poprawiają ewentualne usterki tworząc tym samym narzędzie które działa bez zarzutów.

motoman5521

Motomaniak

motoman5521

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-22 | 06:38

Mi coś obiło się o uszy i jeżeli kiedyś zaczniemy działać na większą skalę to również postaram się pewnie lepiej rozpoznać w takich systemach, natomiast na razie radzimy sobie jakoś sami, na czym pewnie też tracimy jeżeli chodzi o oszczędności na ich utrzymanie i zużywane paliwo.

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-25 | 14:26

Czyli jednak dobrze myślałem, dzięki wielkie za udzielenie konkretnych odpowiedzi które jednak mogły potwierdzić moją opinię na temat Flotman, w takim razie chyba nie ma co dłużej zwlekać tylko czas najwyższy czas zacząć działania w tym zakresie. Pozdrawiam!

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-11-07 | 10:45

Jak najbardziej dobrze trafiłeś i jeżeli coś byłoby nie tak to na pewno nie polecalibyśmy go z innymi użytkownikami. Trzymamy kciuki aby cała realizacja poszła zgodnie z planem i później abyś mógł cieszyć się wygodą funkcjonowania oraz oszczędnościami jakie na pewno Wam przyniesie.

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-11-27 | 11:00

Dołączam się do poprzednika i oczywiście czekamy na recenzje oraz opinie czy rzeczywiście było warto oraz czy nasze porady Ci się przydały, pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018