mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Surowe kary za cofanie liczników

~Mareczek

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-08 | 16:11

Można powiedzieć tylko jedno: w końcu! Teraz okaże się ile w rzeczywistości jest tych super aut importowanych z zagranicy. Od lat powtarzam wszystkich moim znajomym i rodzinie: jak chcesz kupić używane auto, to tylko takie po kontrakcie leasingowym. Sprawdź sobie co oferuje Maste1 czy inna firma z takimi autami. Przecież te były serwisowane przez firmy, więc nie ma w nich żadnej ściemy, ani naciągania, bo nikomu na tym nie zależało. No i oczywiście przebieg jest w 100% prawdziwy.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Kuczak

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-22 | 08:59

Najlepiej kupować nowe, wtedy się ma pewność co do auta. Mazdy są bardzo dobre, nie awaryjne, mają porządne silniki. Mój brat tak w Częstochowie w salonie Klimczak kupił suva tam i bardzo zadowolony jest, też sie przejechałem parę razy i teraz myślę nad jakimś dla siebie

~Matias

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-29 | 14:40

Zgadzam się z @Mareczkiem. Ja już od kilku lat stawiam albo na egzemplarze demonstracyjne (te są zazwyczaj trochę tańsze od nowych) lub właśnie takie po kontraktach leasingowych. Aktualnie dwa moje firmowe samochody, które leasinguje są właśnie autami pokontraktowymi właśnie z Master1. Jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, że te auta robią u mnie w firmie po 35 tys. rocznie. Nie ma chyba zatem lepszej rekomendacji ;-)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019