mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Używane auta nadal będą miały cofane liczniki

~Tomek

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-20 | 12:33

Moim zdaniem najprostszym rozwiązaniem tego problemu jest po prostu nie kupować aut importowanych. Przecież to nie jest tak jak kiedyś, że w Polsce nie ma fajnych samochodów. Są i to nawet lepsze niż te importowane. Skoro tak dużo osób kupuje auto premium, które najczęściej są brane w leasing to wiadomo, że one potem zasilą rynek wtórny jako auta pokontraktowe. A są lepsze od importowanych, bo przecież były przez cały czas serwisowane w ASO i wszystkie naprawy i przeglądy są w pełni udokumentowane. Zresztą wystarczy sprawdzić pierwszą lepszą firmę z autami po kontrakach, np. Master1

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Mati

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-21 | 15:10

Dokładnie, zgadzam się z @Tomkiem. Jak ludzie przestaną kupować importowane samochody to problem sam się rozwiąże i nie będzie trzeba martwić się kręconymi licznikami. A firmę Master1 akurat znam bardzo dobrze, bo mam od obecne auto - Skoda Superb. Auto po kontrakcie, które miało przejechane ponad 100 tys., a w środku wyglądało jak nowe.

~Keks

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-22 | 08:37

Ja też jak kupowałem teraz to absolutnie nie chciałem auta ściąganego... strach kupować używki w ogóle moim zdaniem. A jak się pojeździ po salonach to naprawdę dobre okazję są na samochody, my swój kupilismy w maździe Klimczak w Częstochowie. Pełen profesjonalizm od samego wejścia do salonu

~picasso

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-21 | 22:42

Cofanie liczników to oczywiście oszustwo, ale zastanówmy się KTO TAK NAPRAWDĘ straci? kto kupi auto z przebiegiem 300, 400 tys .km ? Będzie mniej samochodów sprowadzanych używanych, a co za tym idzie starsze samochowy będą droższe niż dziś. A więc nie róbmy wielkiego HUURRRA !!! bo to my stracimy na tym. Sam użytkuję taki samochód i kupując nie wierzyłem sprzedeającemu, że licznnik nie cofany. po prostu wsiadłem i sam oceniłem czy warto go kupioć. zrobiłem nim już 140 tys km. i odpukać nic się nie dzieje. dodam, że 10-cioletni samochód udało mi się kupić za 10 tys. zł. po wprowadzeniou ograniczeń taki sam. będzie kosztował 20 tys. zł.POZDRAWIAM.

~paTRYk

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-25 | 09:34

Z używanymi mogą zrobić wszystko co chcą. Jak dla mnie lepsza opcja to kupić nówkę i cieszyć się nią latami. Kupiłem sześć lat temu korando trójkę w dieslu z 175KM i nie mam z nią problemów. Przynajnmiej wiem czym jeżdżę

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019