mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Chip do auta, co sądzicie?

motoman5521

Motomaniak

motoman5521

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-08 | 08:54

Cześć,nChciałbym zapytać Was co sądzicie na temat chipowania auta, czy to opcja która znacząco zwiększa moc silnika i jeśli jesteście zadowoleni to na jakich producentów przy wyborze odpowiedniego warto zwrócić uwagę?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-08 | 18:41

Jak dbasz o swoje auto i też chcesz poprawiać jego osiągi to jak najbardziej warto bo potrafi dołożyć trochę KM. Jeśli chodzi o rozwiązania w zakresie chipów to sprawdź modele produkcji ProRacing, jak Box CR-10 Map które posiada aż 10 MAP, czyli 10 programów, które są podłączane w komorze silnika diesla z systemem wtrysku Common Rail - CR co może ponieść moc nawet o 30%.

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-11 | 23:43

Podzielam opinię poprzednika i też uważam, że w przypadku ProRacing możesz liczyć na najwyższa jakość wykonania oraz dokładność systemu, dzięki czemu osiągi są dużo lepsze i tak pozostaje na długie lata.

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-24 | 13:27

Zaciekawiliście mnie tym temat, już wcześniej odszedłem od tego pomysłu i znowu wrócił plan zachipowania. Chyba jednak przejrzę sobie dokładnie ofertę producenta ProRacing i czas najwyższy będzie na kolejną modyfikację.

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-26 | 09:30

Też już na innych forach był poruszany ten temat, więc przed wyborem sprawdź sobie jeszcze m.in wykop bo tutaj https://www.wykop.pl/wpis/30440213/potrzebne-mi-opinie-o-czipach-proracing-mam-tu-na-/ zostały poruszone chipy ProRacing i inne. Może jeszcze czegoś dodatkowo się dowiesz ;)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019