mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Własny sklep motoryzacyjny - co sądzicie?

motoman5521

Motomaniak

motoman5521

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-20 | 16:20

Cześć,nChciałbym zapytać Was co sądzicie na temat otworzenia stacjonarnie swojego sklepu motoryzacyjnego. Czy to dobry pomysł na biznes?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-24 | 09:25

Ja uważam, że jest to jak najbardziej dobra opcja na prowadzenie własnego biznesu, szczególnie na początku drogi natomiast warto wybrać taki który rzeczywiście będzie Cie interesował i na którym się znasz. Dlatego ze swojej strony mogę polecić Ci abyś sprawdził również opcję od LucArt, czyli swój własny sklep motoryzacyjny http://lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ w którym stawiają na najwyższa jakość akcesoriów, części, olejów itd również w bardzo konkurencyjnych cenach.

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-01 | 11:38

Podzielam opinię poprzednika, jeśli interesuje Cię ten temat i do tego również nie masz zbyt dużej konkurencji to warto pójść w tym kierunku. Dużo konkretnej wiedzy jest bezpośrednio na stronie - http://lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ Dlatego zapoznaj się i umów na rozmowę, aby jednak wszystko sobie wyjaśnić i czy będzie to inwestycja godna uwagi.

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-01 | 12:07

Może z bratem też byśmy się zdecydowali otworzyć taki sklep przy serwisie, bo prowadzimy właśnie wulkanizację oraz wymianę olejów i hamulców już od lat i klientów mamy sporo.

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-01 | 12:12

No to się nie zastanawiaj za dużo, tylko działaj :) Ja byłem w podobnej sytuacji i już rok temu postanowiłem poszerzyć działalność właśnie o taki sklep. Na początku było sporo pracy, aby utrzymać klientów natomiast teraz jest już ich dużo i co najważniejsze wracają. Ja co miesiąc mam dodatkowy zysk i zapowiada się na to, że tak pozostanie bo konkurencja nadal jest sporo droższa.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019