mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Co kupić?

~PanDrwal

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-25 | 18:03

Witam. nZamierzam wziąć samochód w leasing. Po okresie leasingowania chcę wykupić samochód. Na oku mam dwa modele dwóch marek. Toyota Corolla TS Kombi i Volvo S90 (sedan). Wiadomo, że różnica w cenie będzie znaczna pomiędzy tymi samochodami dlatego chciałbym się doradzić, czy za te pieniądze warto brać Volvo czy zdecydowalibyście się na Toyotę? Doświadczonych bardzo bym prosił o radę (cena do jakości, spadek wartości niezawodność itp itd) z góry dziękuję.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Adrian

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-28 | 17:32

Ja to tylko z toyotą miałem stycznność. Corolla prezentuje się dobrze i ma niezłe osiągi. Toyoty są niezawodne i dobrze trzymają jakość, więc ja bym w nią celował

~wojtek_paker@trutor.pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-08-09 | 16:00

Ja polecam hondy civic, długo jeżdzą jak się o nie dba. miałem jedną przez 5 lat, jeśli chcesz podadać o hondach to pisz do mnie na wojtek_paker@trutor.pl

~Remik

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-09-20 | 15:46

Ciężko zestawić ze sobą te dwa modele, bo są moim zdaniem kompletne inne. Jeździłem Volvo S90, ale starszym modelem, ale teraz mam 3 letnią Toyotę Avensis w leasingu z Master1. Każdy z tych samochodów prowadzi się bardzo fajnie i te marki akurat trzymają cenę. Najlepiej chyba jakbyś się po prostu przejechał każdym z nich i wyrobił sobie własną opinię. W końcu to Ty będziesz jeździł tym autem. ;)

~michał

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-10-14 | 16:42

Też szukałem długo samochodu który spełni moje oczekiwania a przy tym będzie reprezentacyjny i idealny na firmę i w salonie Porsche Centrum Sopot jednak dali mi najlepszą ofertę

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019