mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Nowe perfumy

~novik

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-05-05 | 13:26

Chciałbym sobie kupić jakies nowe perfumy. Interesują mnie zapachy świeże ( nie lubie mocnych korzennych). Problem jest jednak w tym,ze te które sobie kupowałem do tej pory były bardzo nietrwałe. Czy są może jakieś porządne, świeże męskie perfumy, które są chociaż trochę trwałe? Mogę zapłacić nawet trochę wiecej.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~cold

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-05-06 | 09:44

Może „Puma Sync Men” lub „Puma Green Men”.
Albo „Adidas Get Ready” lub „STR8 Adventure”.
Sam używam tych zapachów i są okej

~Klarkson

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-05-08 | 14:21

Z powyższego zestawu używam czasami Pumę Green Men - ładny.Oprócz tego jest jeszcze Axe Adrenaline oraz Yves Saint Laurent.Z ciekawych zapachów mogę jeszcze polecić Love&Desire. Biorąc pod uwagę cenę do jakości pachnidła, jest to pozycja z najwyższej półki opłacalności. Pozytywnie oceniam ten zapach. Cena przystępna i myślę że warto kupić na wiosnę i lato.

~novik

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-05-12 | 14:35

Zamówione "STR8 LIVE TRUE" oraz "Love&desire"

W poniedziałek lub wtorek mają przyjść to postaram się podzielić swoimi wrażeniami

~cold

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-05-13 | 14:26

Cieszę się, że mogłem pomóc. Mam nadzieję, że spodoba Ci się polecony przeze mnie zapach Co do tych love desire to nie miałem ale czytałem recenzje i goście ogólnie sobie chwalą. Ciekawi mnie czy rzeczywiśćie mają w sobie feromony.

~novik

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-05-15 | 14:44

Akurat natrafiłem na niezła promocje, poza tym miałem do zamówienia jeszcze trochę róznych dupereli. Ogólnie str8 bardzo fajny , pomimo ceny dość mocny.Love desire mniej mi sie podobają zapachem niemniej muszę przyznać, że coś w nich musi być ponieważ jak się popsikałem do roboty to zebrałem mase komplementów od kobiet na temat nowego zapachu. Tak wiec dziewczynom się podoba. Użyłem kilka razy zaledwie tak więc nie mogę stwierdzić na 100% czy to naprawdę działa ale przetestuję na dniach.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020