mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Renesans Trabanta

~mediator

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-25 | 12:59

zemsta Honeckera powraca

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~olo

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-25 | 13:28

Będzie coś jakiś konkurent dla Kiły ceed i innych toczydeł :)

~zmac

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-26 | 18:20

Ten trabant będzie raczej konkurencją dla Mini i VW Beatla.

~robinson

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-27 | 22:59

i dla fiata 500 w pierwszej kolejnosci

~janusz311@onet.eu

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-02-01 | 09:40

Nostalgia,za minionym czasem.BMW wracajac do MINI COOPERA,
trafila w dziesiatke,ale tylko i wylacznie snobow.Ten "retrospekcyjny "samochod nie nalezy do rzedu tanich,i jego kultowosc jest zachowana w bogatych krajach.Taki sam problem moze byc z Trabantem.Najochydniejszy samochod XX wieku,nigdy nie byl kultowym,a nawet jesli byl kultowym ,to tylko i wylacznie z przymusu,gdyz nas mieszkancow demoludow na nic wiecej nie bylo stac.Uwazam ze ten samochod nie powinien byc produkowany,bardziej bedzie przypominal biede i nijakosc zycia ludzi,niz dobre wspomnienia.Dla mnie jest to na sile uszczesliwianie,nieszczesliwych,pamietajacych tamte czasy ludzi.Powstaly kluby milosnkow trabanta,i tak za duzo jak na taka miernote motoryzacji.

~jaa

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-02-01 | 12:49

jedyne co kojarzy mi sie z Trabantem to - jak bylem kiedys na wsi u rodziny, u sasiada zerwal sie maly cielak i wyskoczyl na ulice gdzie uderzyl w Trabanta - wynik byl taki ze uciekl dalej oszolomony a Trabant zostall z dziura w drzwiach - wszyscy polewali, bo gosc sie pytal o blacharza - a ktos mu powiedzial ze raczej do introligatora powinien isc albo stolarza... :-D ))))))

~centurion

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-02-01 | 15:11

Myślę że można też powinni wskrzesić WARTBURGA

~Bojo

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-02-01 | 16:24

Dacia potrafila sie dogadac z Nissanem i Renaultem i wyszedl im calkiem przyzwoity woz, wiec moze i z Trabantem bedzie podobnie :):):)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019