mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Mazda2 najlepszym samochodem świata

~eres

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-21 | 11:14

Jeżdżę, co prawda, "3" w wersji sedan, ale ten "maluch" rzeczywiście robi wrażenie. Czytałem juz sporo testów "2" i wszędzie, nawet w niemieckich mediach, budziła zachwyt. Mazda ma chyba najbardziej dopracowane modele ze wszystkich japońskich producentów, a znam ich większość od lat, poza ISUZU. Ta marka nie ma właściwie słabych punktów i na szczeście ciągle jest "japońska", również w dziedzinie designu. Nissan, Honda i Toyota tracą najwiecej z racji nachalnych prób przypodobania sie Europejczykom ; cierpi również na tym ich jakość, która upodabnia się do tej europejskiej właśnie... A styl ? Paradoksalnie wymienione marki straciły go na rzecz totalnej nijakości i designerskiego banału. Kiedyś mogły się wprawdzie wielu ludziom nie podobać, ale były jakieś - dziś są kompletnie żadne. Mazda pozostała wierna swojej filozofii nie goniącej za rosnącym ciągle zyskiem i zaczyna wygrywać. Nowa "6", to także stylistycznie piękne i bardzo technicznie zaawansowane auto. A swoją "3" oceniam na 5 z dużym plusem...

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~yorg

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-22 | 12:19

mom pytanie
gdzie ja mozna kupic w pl
i za ile zł.

~1010

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-24 | 09:19

eres, też jestem fanem mazdy, ale z tą japońskością to bym nie przesadzał.... choćby dlatego, że teraz mazda ma więcej wspólnego z fordem niż japonią.... gdzie te genialne "6"? Zobacz, kupujesz solidniej wykonane mondeo :(

~bankowiec

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-28 | 11:02

dużo solidniej niz mondeo, i ot o wlasnie chodzi,

~hen

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-29 | 03:37

Mazda 626 zrobilem juz ok. 350 000 km i wszystko chodzi jak w zegarku i to w szwajcarskim, Z silnikiem 2.2 z 1988 r. pali max. 9 l / 100 km.

~man

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-31 | 13:35

eres, a co powiesz na hondę civic

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018