mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Koniec silników V8

~Theo

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-22 | 01:32

Pewnie... Corvetta na baterie... A odpowiednie dźwięki będą leciały z MP3-ki...

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Artur

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-24 | 20:44

Kolejna idiotyczna decyzja

~grz

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-25 | 12:19

hybrydy suxx! ekoterroryści triumfują, miłośnicy samochodów płaczą

~Paweł

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-28 | 09:22

moim zdaniem facet osiągnął swój cel. za darmo ma reklamę i wszyscy mówią o GM. Za parę lat się okażę, że to nie był dobry pomysł i wszyscy stwierdzą jak to fantastycznie, że GM jednak robi silniki V8 i będą je kupować hurtem, bo może jednak zechcą je wycofać.

~PistonPL

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-28 | 09:50

facet tak gada bo musi. polityka i jej zasady poprawności. już widzę vette w dieslu, wielkiego pickupa na baterie oraz escalade z hybrydą z rzędową 4ka...

lol

~blabla bla

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-03-28 | 10:56

jak dopracuja elektryczne to kazda benzynowka wymięknie:D zobaczcie sobie na jutubie juz teraz maja wyscigi elektrycznych dragow, musze przyznac ze troche smiesznie i zarazem ciekawie to wyglada jak sie pali guma a nic nie slychac... i jest wlasnie taka corvetta na baterie:D polecam wniknąc:D

~Maciek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-06-02 | 20:20

Nie wyobrażam sobie świata bez bulgoczących V8,to jest najstraszniejsza wizja przyszłości już bardziej mi sie podobają pomysły o napędzie wodorowym. Tam to może by sie udało jakoś dostosować V8. Ale to nie będzie to samo...

~kris

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-04 | 20:21

ja powiem tak mam trans ama v8 i nie wyobrazam sobie abym mial zmienic auto na jakies europejskie gowno

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021