mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

W pełni elektryczne MINI

~wld

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-24 | 11:48

swietne elektryczne autko to Think. poszukajcie ich stronki. ma potencjal, zeby zastapic miejskie smierdziele. dwumiejscowe mikroauto, to przyszlosc. spojrzcie w godzinach szczytu ile srednio pasazerow przypada na jeden samochod, a nastepnie wyobrazcie jaka to glupota. malych autek zmiesci sie wiecej na parkingach i drogach, a naped elektryczny o zasiegu okolo 150km wystarcza wiekszosci uzytkownikom, banawet przez kilka dni tego nie wyjezdza.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Karl

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-11-04 | 12:22

A dla mnie lepsza niewatpliwie jest Alfa Mito . To niekwestionowany symbol designu w świecie motoryzacji oraz włoskiego sportowego stylu, jak również szczytowych osiągnięć inżynieryjno-mechanicznych.

~bart

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-01-26 | 21:12

dlaczego np nie idzie wrzucic do takiego autka z 10 alternatorow i zeby sie auto podczas jazdy doladowywalo caly czas ?? dlaczego sie tak nie da zrobic ??

~ahhh

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-01-26 | 21:27

moim marzeniem jest isc sobie do salonu kupic sobie autko elektryczne o zasiegu powiedzmy 500 km, ktore laduje sie w 10 minut .... nie musiec lac tej piepszonej benzyny , mam 24 lata mam nadzieje ze doczekam tego za mojego zycia ...

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021