mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Ford Focus najpopularniejszy

~Helmut

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-05 | 10:19

nie dziwie sie ze wygral Ford Focus, bardzo fajne, ladne i niezle jezdzące auto

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~diego

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-05 | 15:25

jalowe niemieckie powozy. ITALIA ROBI NAJLEPSZE AUTA. ALFA DI BELLA!!

Joasia71

Nowicjusz

Joasia71

Miasto: Bieruń

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-07 | 07:13

Też takim jeżdżę i cieszę się że tyle osób go docenia. Nie jest to autko z najwyższej półki ale polecam go gorąco.
Każdy samochód ma swoje "+" i "-" , jeżdżę 7 rok (codziennie do pracy) i nigdy mnie nie zawiódł, i nawet akumulatora jeszcze nie wymieniałam. Zresztą wcześniejsza Skoda Felicja - też była godna polecenia.

~Kris

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-07 | 09:02

,,,eee, rdzewiał juz po 2 latach...a w serwisach same matoły...

~człowiek

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-08 | 15:32

Miałem 1-kę, teraz mam 2-kę.Są w porządku. Ale kolejną moją furą będzie Honda Civic. Fordy są normalne, a Honda - szczegolnie wewnątrz - powala. Tylko dlatego.

piotr0416

Nowicjusz

piotr0416

Miasto: Chrzanów

Auto: Ford Mondeo

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-08 | 19:34

miałem Focusa II od 2005 z silnikem 1,6 Ti-VCT, super autko, więc nabrałem zaufania do Forda i zamieniłem go w zeszłym roku na nowe Mondeo 2,0 w benzynie, POLECAM

~wiatr

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-20 | 14:09

Niestety rozstałem sie z fordem po dwóch wpadkach. Pierwsza to Focus I , który niestety rdzewiał i był awaryjny. Druga wpadka to Mondeo które miało równiez dużą awaryjnośc i ponownie rdza. Dziekuję fordowi za dobre zawieszenie i nic więcej. na samym zawieszeniu nigdzie nie zajedziemy. Do tego duża utrata wartości. Trzeba jeździć min. 5 lat aby wyjść na swoje. Mielismy jeszcze ford ka uzywanego, ale to była zwykła padaczka.

langdon

Nowicjusz

langdon

Miasto: Krotoszyn

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-10 | 15:12

wpadka każdemu może się zdarzyć... ja jednak byłem świadkiem zakupu auta przez przyjaciela... taki focus:
http://www.eurocar.pl/samochody_nowe/samochody_osobowe_katalog/focus
jeżdżę z nim bardzo często po całej Polsce własnie tym autem i wszystko jest jak najbardziej OK

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020