mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

~karel

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-01 | 01:40

nie ma już bezawaryjnych marek,. Natomiast nie robiłbym tyle hałasu o ilość toyot objętych kampanią serwisową. W końcu to największyc producent, więc siłą rzeczy każda usterka będzie dotyczyć większą ilość modeli i egzemplarzy

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~kierownik

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-01 | 07:25

bezawaryjnych marek to nie było nigdy, natomiast japończyki nadal są dużo mniej awaryjne niż auta z Europy czy USA, ale japończyki, tzn auta PRODUKOWANE w Japonii, a nie jak większość Toyot na Europę w Wlk. Brytanii zdaje się. Tak się kończy walka o jak najniższe koszty produkcji

~maniek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-01 | 08:10

masz raceje Kierowniku, dlatego jeśli chcesz niezawodnego japończyka kupuj Subaru, Mitsubihi, czy Honde, ale koniecznie produkowane w japońskich farbrykach

~dziadekjasiu

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-01 | 08:19

niebezpieczeństwo może dotyczyć samochodów z automatyczną skrzynią biegów -właściciele manualnych skrzyń nie mają się czego bać.

~Tomek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-01 | 08:56

od zawsze twierdziełm, że Toyota, podobnie jak inne japońskie firmy produkuje szajs, a to tylko potwierdza moja tezę.

Najlepsze samochody robią Włosi i Fracuzi

~eryk

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-01 | 11:25

Włosi heheheh, dziadekjasiu - czy to potwierdzona informacja że tylko w automatach może pojawić się ten problem??? Bardzo ważne dla mnie, gdyż mam takiego Aurisa z odpowiedniego rocznika, tyle że w manualu i trochę zaczynam się bać

~obserwator

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-01 | 23:35

Tomuś, no to kupuj samochód na F. Broni ci ktoś? Tylko czy musisz jeszcze innych do tego przekonywać? Raźniej będzie w większej grupie w serwisie, co?

~szymon555

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-02 | 10:42

@eryk: w manualu zawsze mozesz wcisnąć sprzęgło i wyhamujesz, możesz też redukowac biegi itd

~eryk

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-03 | 07:57

dzięki Szymon, tyle że z postu dziadkajsia wynika, że właściciele manulów nie mają się czego bać, no ale jednak chyba przyznasz, że jak jedziesz np. 100 km/h i chcesz sobie trochę zwolnić zdejmując nogę z gazu, a auto ci dalej ciśnie, to można się wystraszyć i spanikować

~szymon555

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-02-03 | 12:40

można, tylko o ile zrozumiałem z tych wszystkich artykułów sytuacja może mieć miejsce jedynie przy pedale gazu wciśniętym do końca - a manualną skrzynią rzadko tak się jeżdzi, co innego automat: po wciśnięciu gazu do podłogi jest tzw kick back, tzn redukcja i dynamiczna jazda. Kiedy jadę automatem chętnie to wykorzystuję :))

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018