mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Volkswagen Passat

Twój samochód - Volkswagen Passat

Odpalanie na zimnym i ciepłym

~Rafał

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-14 | 21:06

Witam, mam na imię Rafał.nnJestem posiadaczem Passata z 2001 roku 130 koni i 6- cio biegową skrzynię licznik 188 tys milnKod silnika AVF 1855.nProblemem moim jest to, że mój samochód ciężko odpala na ciepłym i zimnym silniku. Trzeba długo nim kręcić aby odpalił.nLista rzeczy, które już w nim wymieniłem:nn- Wszystkie filtryn- Czujnik Paliwa i Temperaturyn- Używany EGR (sprawny)n- Świecen- Pas rozrządu był sprawdzany i korekcja ( wszystko ok )nnPompowtryski były sprawdzane i są w porządku. Nie mam bladego pojęcia co może być w nim nie tak, bo jak już odpali to samochód normalnie się zachowuje i nie ma żadnych ubytków w mocy i itp. Na komputerze i desce rozdzielczej nie mam żadnych błędów.nnProszę o jakieś sugestie. Dziękuje

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Mat

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-18 | 10:47

Jedyna dobra rada - zgłoś się do dobrego diagnosty, bo ten co Ci to wszystko powymieniał i posprawdzał, to nie jest uczciwy, ponieważ na wycieczkę do Egiptu zarobił, a auta nie naprawił. Tu we Wrocławiu mam paru znakomitych diagnostów. Żaden z nich nie wziąłby pieniędzy za nieusuniętą usterkę, albo naprawiałby to do skutku. Też miałem podobny przypadek, albo nikt nie chciał naprawiać, bo nie wiedział co, albo chcieli horrendalne kwoty za naprawę, a jeden się tego podjął i naprawił za połowę tej szacowanej kwoty. Także zmień diagnostę na dobrego.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020