mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód

Twój samochód

honda serwis

motoman5521

Motomaniak

motoman5521

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-23 | 08:35

Witam! Szukam dobrego serwisu w Warszawie Hondy. Czy macie może sprawdzone punkty, gdzie uzyskam fachową pomoc i nie przepłacę ?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-24 | 17:56

Cześć :) Ja swój samochód serwisuję w Hondaplaza. Mają świetnych fachowców, wszystko robione w terminie i w dobrej cenie. Samochód od nich wyjdzie na prawdę zadbany, a dodatkowo oferują nawet całodobową pomoc drogową w całym kraju. Bez obaw możesz sprawdzić .

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-01 | 19:43

Długo szukałem miejsca, gdzie na prawdę zadbają o moje auto i nie będę za każdym razem przepłacał. Od znajomego usłyszałem własnie o wspomnianym miejscu Hondaplaza. Świetnie doradzą, wszystko zrobione na czas bez "wyciągania ostatniego grosza". Przeglądy również od tamtego roku robię u nich, a mój Jazz śmiga jak szalony ;)

AdamCz.1

Motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-13 | 07:22

Bardzo dobre miejsce, jeżeli ktoś szuka autoryzowanego serwisu ale i nie tylko. Cena nie jest zawyżona, a na prawdę na fajnych warunkach. Na regenerowane podzespoły oferują 6 miesięcy gwarancji, a jak trzeba nawet dają samochód zastępczy. Z czasem mogą wpaść Ci nawet rabaty ;)

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-18 | 17:21

Ja dla żony szukałem Hondy Civic VIII jednak oczekiwałem pewności co do legalności samochodu, sprawdzonego pod każdym względem i bez żadnych uszkodzeń, bo wydaje się czasami że naprawa kosztuje 200zł a wychodzi tysiąc. Honda Plaza to jak najbardziej dobre miejsce, jeżeli nie chcesz ryzykować, a przy takiej inwestycji czasami nie warto. Ceny mają ok, wgląd do karty z przeglądów oraz nawet gwarancja "pogwarancyjna"

jarebelman

Nowicjusz

jarebelman

Miasto: Warszawa

Auto: Ford Mondeo

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-19 | 21:33

sprawdź informacje o pojeździe na getauto.pl
Za darmo dostajesz raport w PDF gdzie jest naprawdę fajnie zebranych sporo informacji o aucie.
Polecam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019