mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód

Twój samochód

Wycieraczki samochodowe do Fiat Tipo

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-03 | 09:28

Mam do Was ogromną prośbę, czy są na forum osoby które pomogłyby mi w wyborze odpowiednich wycieraczek samochodowych do Fiat Tipo? Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości wykonania, stabilnej pracy i przede wszystkim również odpowiednim ściąganiu deszczu, czy śniegu z powierzchni szyby. Pomożecie?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

motoman5521

Motomaniak

motoman5521

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-04 | 15:16

A czy słyszałeś już może o wycieraczkach producenta Dipp? Jeżeli nie to zdecydowanie polecam sprawdzić propozycje z ich oferty, ponieważ moim zdaniem w stosunku jakości do ceny są jednym z najlepszych wyborów które rzeczywiście mogą przynieś realne korzyści przez długi okres czasu. Ja już w ogóle nie kupuje piór w supermarketach itd. wolałem jednak znaleźć sprawdzonego producenta na którego można postawić i tutaj mi się rzeczywiście udało. Dlatego polecam sprawdzić dokładną specyfikację oraz ich zalety, to powinno również Cię dodatkowo upewnić.

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-09 | 15:41

Ja właśnie niedługo też planuję wymianę piór, bo to ostatnie dni ładnej pogody i pewnie zacznie się prawdziwie deszczowa jesień, a wycieraczki które są u mnie zamontowane bardziej rozmazują wodę niż ściągają ją z szyby...

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-11 | 12:11

Zgadzam się, że powinieneś postawić na Dipp są to wycieraczki dobrze wykonane i w rozsądnej cenie. Oczywiście warto wcześniej sprawdzić oceny innych oraz dokładnie poznać specyfikację, natomiast i tak samodzielny test jest najbardziej miarodajnym rozwiązaniem które powie Ci czy w przyszłości też kupisz je kolejny raz. Pozdrawiam

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-18 | 11:20

Moje zdanie raczej nie będzie odbiegało od Waszych wypowiedzi, ponieważ również jestem za tym aby stawiać na niezłe zamienniki, które jak widać w przypadku Dipp dają sobie świetnie radę. Ja mam już ich pióra w mojej Hondzie CR-V z typem uchwytu U i jestem zadowolony z jakości wykonania, ceny i łatwości montażu. Tą zimę jeszcze spokojnie będą w stanie mi dobrze służyć i może w przyszłym roku je wymienię ale również na te same :)

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-11-03 | 23:01

Dzięki ogromne za pomoc :) W takim razie nie będę dużej zwlekał i po prostu zamówię je jutro. Lepiej zadbać o ten aspekt jak naprawdę zacznie się ciężki okres z widocznością oraz ciągłymi ciemnościami rano jak i wieczorem. Jak już je zamontuję i sprawdzę to dam Wam znać jaka jest moja opinia na ich temat, pozdrawiam!

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-11-16 | 13:30

Nie ma za co i oczywiście daj nam znać jeżeli już wybierzesz bądź ewentualnie pojawią się jeszcze jakieś pytania do nas to postaramy się jak najdokładniej odpowiedzieć.

~Krzysztof Z

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-11-21 | 12:35

Również chętnie poznałbym wcześniej twoją opinię, ponieważ chciałbym przed zimą wymienić pióra na przód i tył. Natomiast nie chcę przepłacać, ani też wybierać modeli które posłużą mi jedne bądź dwa miesiące, pozdrawiam

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-11-26 | 15:24

No już używam ich ponad dwa tygodnie i jak do tej pory spostrzeżenia są bardzo pozytywne, natomiast wiadomo że jest to jednak jeszcze trochę zbyt krótki czas aby dobrze je ocenić. Wrócę jeszcze do tematu po kilku miesiącach ale tak jak piszę wstępnie wyglądają na bardzo dobry wybór

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018