mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód

Twój samochód

Subaru SVX

~ESKA

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-21 | 23:00

Witam wszystkich miłośników SVX, szukam na wszustkich forach i nie znalazłem żadnych opini na temat SUBARU SVX w ostatnich latach co mnie bardzo cieszy gdyż dziś ten przewspaniały ale zapomniany samochód właśnie nabyłem za śmieszne pieniądze. I teraz tylko pozostało poczekać aż ceny pójdą bardzo mocno w górę, a stanie się tak na 100 % z paru względów : wyprodukowano TYLKO 25000 SZT . z czego na Europę tylko około 8000 szt ( dla znawców tematu ta niewielka ilość daje do myślenia) , samochód był porównywany z Hondą NSX w latach 90 ,a wiadomo jak NSX poszybował w górę , nietuzinkowe rozwiąza szyby w szybie iip.n Ja posiadam model z 1991 roku , myślę że warto poszukać modelu do 1993 roku gdyż później zostały zmniejszone osiągi .Tak więc ja już czekam na czs gdy svx będzie nie do zdobycia za niewielkie pieniądze chociaż już dziś trzeba wydać parę tysięcu €URO za svxa czyli ja już zarobiłem kilka krotnie .Polecam wszystkim posiadającym wolny garaż i kilka tysięcy €uro do szukania SUBARU SVX.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019