mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód

Twój samochód

Serwis Auto Józefów - opinie

AdamCz.1

Motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-10 | 23:10

Cześć,nChciałem zapytać Was co sądzicie na temat serwisu Auto Józefów, ponieważ planuję skorzystać z ich usług w zakresie regeneracji automatycznej skrzyni biegów. Do tego jak z cenami, czy jest dużo lepiej niż w przypadku autoryzowanych serwisów i co z gwarancją?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-26 | 11:12

Ja również jestem za Auto Józefów i będą wstanie Ci to na pewno skutecznie zrobić, może trochę będziesz musiał podjechać, ale warto bo ceny są dużo lepsze niż w autoryzowanych serwisach, do tego panowie dokładnie znają każdy model bo zajmują się tylko automatami i też osobówki raczej jak to było u mnie robią w 3-4 dni więc też nie będziesz tygodniami czekał na realizację co też cieszy bo jednak w dzisiejszych czasach bez samochodu ciężko sobie poradzić.

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-03 | 18:38

No tak nie ma co się za bardzo nad tym zastanawiać ponieważ przekłada się to na dużo większą efektywność, ale również jakość pracy. Lepiej zrobić raz porządnie regenerację niż później co chwilę ciągać się po kolejnych serwisach.

motoman5521

Motomaniak

motoman5521

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-08 | 09:15

Podzielam pozytywne spostrzeżenia i również uważam, ze w przypadku wyboru dobrego serwisu to Auto Józefów zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie wśród konkurencji. Przede wszystkim świetni fachowcy, dobrze przygotowany serwis i rozsądne cenniki z długimi gwarancjami, czyli wszystko to czego potrzebowałem i już dwukrotnie się nie zawiodłem.

AdamCz.1

Motomaniak

AdamCz.1

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-18 | 13:10

W takim razie bardzo dziękuję Wam za pomoc i mam nadzieję, że w końcu uda mi się coś z nią zrobić i podczas jazdy nie będę obawiał się, że zaraz gdzieś stanę i już zostanie mi tylko laweta.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019